Koordinátor predaja bankopoistenia - región Trenčín

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR brutto (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta), štvrťročné výkonové odmeny a ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou misiou Koordinátora predaja bankopoistenia je na vysoko profesionálnej úrovni udržiavať produktívny vzťah
s predstaviteľmi pridelených obchodných miest banky.
Z pohľadu bežného pracovného dňa to znamená najmä:
  • aktívnu komunikáciu so všetkými úrovňami riadenia v rámci predajnej siete banky a budovanie dobrých obchodných vzťahov,
  • realizáciu lektorskej a školiteľskej činnosti v celom regióne,
  • koordináciu a plánovanie predaja bankopoistenia v zverenom regióne,
  • spoluzodpovednosť za plnenie plánu v regióne,
  • poskytovanie podpory predaja bankopoistenia na obchodných miestach banky,
  • spoluprácu pri akvizíciách na pobočkách banky a pri konzultáciách,
  • analýzu a výbery cieľových skupín,
  • riešenie operatívnej podpory pri servise a marketingovej podpory v regióne.

Čo ponúkame my:
  • príjemné pracovné prostredie s profesionálnou podporou,
  • zaujímavú a mnohostrannú prácu v silnej a dynamickej spoločnosti s medzinárodnou účasťou,
  • kvalitné zaškolenie a ďalšie nadstavbové školenia potrebné k výkonu práce,
  • osobný rozvoj a vzdelávanie,
  • motivujúce platové ohodnotenie,
  • služobné motorové vozidlo aj na súkromné účely,
  • notebook s príslušenstvom,
  • mobilný telefón,
  • príspevok na DDS,
  • úrazové poistenie,
  • stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom,
  • zamestnanecké zľavy na produkty spoločnosti.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám profesný životopis na e-mailovú adresu [email protected].
Do PREDMETU e-mailu uveďte NÁZOV POZÍCIE, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.
Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://www.koop.sk/o-nas/kariera.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poisťovníctvo, bankopistenie, bankovníctvo, financie, obchod

Vodičský preukaz

B

  • vysokoškolské vzdelanie (prax 2 roky), alebo stredoškolské vzdelanie (prax 3 roky),
  • platné osvedčenie o absolvovaní osobitného finančného vzdelávania – stredný stupeň odbornej spôsobilosti v sektore poistenie alebo zaistenie – VÝHODOU,
  • skúsenosti s koučingom, vzdelávaním a motiváciou tímu,
  • reprezentatívne vystupovanie, komunikačné a organizačné schopnosti,
  • negociačné a prezentačné schopnosti,
  • orientácia na dosahovanie cieľov,
  • prax v poisťovníctve/bankovníctve VÝHODOU,
  • analytické a logické myslenie,
  • aktívny prístup k práci,
  • ochota denne cestovať za pracovnými povinnosťami,
  • aktívny vodič (najazdených min. 20 000km),
  • práca NIE JE VHODNÁ pre absolventa.

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

ID: 3370485  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 EUR brutto (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta), štvrťročné výkonové odmeny a ročná odmena