Asistentka riaditeľa Agentúry Nitra

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
700 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie chodu kancelárie
Zodpovednosť za písomnú a elektronickú korešpondenciu
Komunikácia s klientmi a zamestnancami na agentúre a centrále
Organizácia zasadnutí, stretnutí, rokovaní
Distribúcia a následné sledovanie úloh
Príprava a kompletizácia prezentácií, podkladov na porady a rokovania
Príprava reportov a evidencií na pravidelnej báze
Spracovanie dochádzky zamestnancov agentúry
Agenda stravných lístkov pre zamestnancov agentúry
Organizácia pracovného programu nadriadeného

Zaujímavá práca vo finančne silnej poisťovacej spoločnosti
Stabilné zamestnanie
Príjemné pracovné prostredie
Zamestnanecké benefity

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:
"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v databáze uchádzačov o zamestnanie vedenej spoločnosťou KOOPERATIVA poisťovňa, a.s., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

2

Prax na asistentskej pozícii min. 2 roky
Anglický jazyk na aktívnej úrovni ústne aj písomne
Príjemné vystupovanie
Dobré komunikačné a organizačné zručnosti, pohotovosť
Flexibilita, samostatnosť
Zmysel pre detail, precíznosť
Proaktívnosť je na tejto pozícii samozrejmosťou
Odolnosť voči stresu

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Kuzma
E-mail: poslať životopis
ID: 1295143  Megjelentetés dátuma: 21.2.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac