Logo Kontrakting stavebné montáže, spol. s r.o.

Hlavný projektant stavebných konštrukcií

Kontrakting stavebné montáže, spol. s r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 1, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 3 000 EUR/mesiacMzda zásadne dohodou. Mzda závisí od druhu pracovnoprávneho vzťahu, od plnenia kvalifikačných predpokladov, odborných znalostí a pracovného výkonu. Pri pracovnom pomere pozostáva zo základného platu, ktorý je uvedený vyššie. K platu prináležia prémie a bonusy. Horná hranica mzdy nie je ohraničená a je limitovaná jedine odbornými skúsenosťami a pracovným výkonom. Pri živnosti sú fakturované jednotlivé objednané práce dohodnutou cenou. Tu uvedená mzda sa týka pracovného pomeru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie projektového tímu

Vypracovávanie stavebnej časti projektovej dokumentácie (PSP, RP), koordinácia profesií, HIP, vypracovávanie výrobnej a montážnej dokumentácie montovaných stavebných objektov, vypracovávanie konštrukčných riešení a cenových ponúk

- pružná pracovná doba
- možnosť osobného rozvoja a odborného rastu
- kvalifikovaný odborný tím s mnohoročnými skúsenosťami v oblasti
- stabilné pracovné podmienky
- možnosť rastu finančného ohodnotenia
- dodržiavanie zákonov a vyhlášok
- benefity pri stavbe vlastného domu

Profesné životopisy s prípadnými referenciami posielajte výhradne e-mailom. Záujemcom ktorí nespĺňajú predpísané vzdelanie stavebného smeru - odbor pozemné staviteľstvo stavebných fakúlt, nebudeme odpovedať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné staviteľstvo,

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

ovládanie konštrukčných systémov, postupov. Vedenie projektových tímov, samostatnosť v práci, prax v navrhovaní stavebných konštrukcií a zvlášť drevených konštrukcií, znalosti z oblasti stavebnej fyziky, znalosť SW SEMA, Svoboda (teplo, area), Optimic výhodou.Skúsenosti s vypracovaním DSP v pozícii HIP

Spoločnosť je renomovanou spoločnosťou vo svojom odbore s mnohými oceneniami. Zaoberá sa stavebnou výrobou so špecializáciou na projektovanie, výrobu a montáž montovaných stavieb a ich konštrukčných častí z dreva. Práca v kvalifikovanom kolektíve Možnosti profesného vzdelávania a rastu. Možnosť rastu príjmu v závislosti od pracovného výkonu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3354803  Megjelentetés dátuma: 26.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac