Vodič vysokozdvižného vozíka v Leopoldove

KONTRAKT SK s.r.o.

Miesto práce
Leopoldov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakládka a vykládka kamiónov, manipulácia s paletami. Je nutné mať prax aj osvedčenie na prácu s VZV.

Hľadáme pracovníka na VZV s praxou. Nie je vhodný uchádzač, ktorý nemá osvedčenie na prácu s VZV. Je nutné, aby uchádzač bol flexibilný a ochotný pracovať. Práca je na jednu smenu. Uchádzač nesmie byť trestaný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prax, flexibilita, ochota pracovať aj na nadčas.

Výroba paliet, oprava paliet, nákup paliet

Sme malá rodinná firma s 20 zamestnancami špecializujeme sa na paletové hospodárstvo. Naším hlavným zameraním je oprava EURO paliet a výroba atypických paliet.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3518569  Megjelentetés dátuma: 17.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR