Prípravár stavieb / Rozpočtár

KONTI a.s.

Miesto práce
Hraničná 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie podkladov pre výberové konania – tendre subdodávateľov, vedenie evidencie z hľadiska prác
- zhromažďovanie a analyzovanie cenových ponúk od subdodávateľov
- oboznámenie sa s projektovou dokumentáciou a inžinierskych plánov realizovanej stavby
- vypracovávanie cenových ponúk zohľadňujúcich všetky vstupy a faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu realizovaného diela
- ocenenie stavebného materiálu a stavebných prác na realizáciu, aktualizácia cenníka materiálu i prác
- komunikácia so subdodávateľmi
- príprava pridelenej stavby, úzka spolupráca so stavbyvedúcim
- obchodné rokovania so subdodávateľom
- komunikácia s investorom
ABSOLVENTI SÚ U NÁS VÍTANÍ.

- teambuildingy
- možnosť kariérneho rastu
- Golem Karta
- MULTISPORT karta

Žiadosť spolu so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom na [email protected].
V prípade nášho záujmu budeme priamo kontaktovať len vybraných záujemcov na osobný pohovor.
Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej evidencií, ktoré je v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
CENKROS - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dochvíľnosť, zodpovednosť, samostatnosť, zmysel pre detail, schopnosť pracovať v tíme a pod nárazovým stresom, bezúhonnosť, komunikatívnosť, ochota učiť sa novým veciam

Sme stabilná, dynamicky sa rozvíjajúca stavebná a obchodná spoločnosť, ktorej nosnou činnosťou je realizácia stavieb na kľúč.
Zaoberáme sa výstavbou pozemných a inžinierskych stavieb. Dodávame stavby na kľúč vrátane projektovej dokumentácie a inžinieringu. Dlhoročné skúsenosti využívame v podobe návrhov pre klienta smerujúce ku kvalitnej realizácií diela, najmä však v optimalizácii technických riešení jednotlivých častí stavby.
Zabezpečujeme individuálny prístup ku klientovi s prihliadnutím na jeho špecifické požiadavky na vyváženie kvality diela v závislosti na jeho cene pri zachovaní požadovanej prevádzkovej funkčnosti. Nosné konštrukcie stavieb realizujeme v oceli alebo v betóne, používame materiály dostupné na európskom trhu len s platnými certifikátmi. Dôraz kladieme, mimo samotného priebehu výstavby, najmä na finálne ukončenie diela a jeho odovzdanie do užívania k plnej spokojnosti klienta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3559291  Megjelentetés dátuma: 29.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac