Čašník - čašníčka

KONTAKT M, s.r.o.

Miesto práce
Kontakt Wellness Hotel, Vysoké Tatry
Termín nástupu
10.12.2019
850 - 1 100 EUR/mesiac850 + odmeny podľa skúseností a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha hotelových hostí v rámci stravovania, práca na bare

vstup do wellness centra, zamestnanecká strava, rodinná atmosféra, príjemné prostredie,
možnosti ďalšieho vzdelávania - kurzy sumeliérov, školenia

Informácie o výberovom konaní

prosím kontaktujte nás mailom na adresu :
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Kontakt Wellness Hotel**** patrí k obľúbeným wellness hotelom v Tatrách. Neustále sa snažíme zvyšovať kvalitu našich služieb, a preto rozširujeme náš pracovný kolektív. Spokojnosť našich hostí je pre nás prioritou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3820530  Megjelentetés dátuma: 28.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 - 1 100 EUR/mesiac850 + odmeny podľa skúseností a výkonu