Projektový manažér v strojárstve

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
K výstavisku, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 900 EUR/mesiacFinálna mzda sa navyšuje na základe skúseností a kvalifikácie kandidáta, zamestnanec má nárok aj na mesačné prémie a odmeny za riadenie projektov, ktoré sa šplhajú do zaujímavých výšok. Takisto sa podieľa na hospodárení firmy, preto má nárok aj na zainteresovanosť na Hospodárskom výsledku, ktorá je vo výške 20% ročnej základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Projektových manažérov hľadáme ďalšieho kolegu, ktorý vidí projektový manažment ako príležitosť na rozvoj svojich schopností a pracovnej kariéry.
Hľadáme projektového manažéra, ktorý má skúsenosti s riadením projektov s vysokou mierou variability. Takého, ktorý dokáže komunikovať s dôležitými obchodnými partnermi o projektoch a občas aj vycestovať do sveta, aby vyriešil situáciu na projekte. Na druhej strane ponúkame prácu, kde získate skúsenosti v oblasti nástrojov komunikácie, obchodu, riadenia nákladov a vedenia ľudí.

Hlavnou úlohou projektového manažéra je:
- Projektový manažér riadi projekty spojené s komplexným riešením a vybavením na mieru - výrobné linky pre pneumatiky.
- Riadi náklady a načasovanie projektu.
- Neštandardné situácie okamžite komunikuje a rieši
- Analyzuje riziká a hľadá alternatívne riešenie
- Komunikuje so zákazníkom v priebehu projektu, dozerá na implementáciu zmien v projekte podľa požiadaviek zákazníka.
- Podáva správy o stave projektu, pokroku a výsledkoch projektu vedeniu a zákazníkovi.
- Vyhodnocuje projekt a získava spätnú väzbu od zákazníka

-výrazná možnosť sebarealizácie a kariérneho a odborného rastu a možnosť ďalšieho vzdelávania sa
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s orientáciou na svetové trhy, dlhodobo pôsobiacej na svetovom trhu
- komunikácia a budovanie vzťahov s najväčšími hráčmi na svetovom gumárenskom trhu (Continental, Bridgestone, Michelin...)
- ďalšie finančné i nefinančné benefity (pružná pracovná doba, Home office, bohatý sociálny program, firemné akcie pre zamestnancov...)
- flexibilný pracovný čas
- možnosť využívania cudzieho jazyka a cestovania

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis. Vopred Vám ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Teams - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektové riadenie, obchod

Počet rokov praxe

3

Hľadáme šikovného človeka, pre ktorého je problém výzva a ktorý má záujem rásť a rozvíjať sa. Má výborné komunikačné a interpersonálne zručnosti, je silne motivovaný a orientovaný a cieľ a výsledky.

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4172833  Megjelentetés dátuma: 6.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac