Brusič kovov

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacZákladná mzda môže byť aj vyššia a odvíja sa od nadobudnutej praxe. K základnej mzde môže zamestnanec získať: = prémiu za plnenie výkonovej normy = prémiu za preplňovanie výkonovej normy = dochádzkový bonus = ročnú odmenu podľa plnenia hospodárskych výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brúsenie súčiastok na hrotovej brúske v požadovanej kvalite s opracovaním 0,8-1,6 v tolerancii IT 6-7 .
Zriadenie a obsluha brúsiacich strojov pri brúsení súčiastok s presnosťou IT7-8, s požiadavkou dodržania rovinnosti, súososti, kolmosti presnosti IT 7-8 .
Brúsenie otvorov, kužeľových otvorov v požadovaných presnostiach podľa výkresovej dokumentácie.

Zaujímavé prémie
Dochádzkový bonus
Ročná odmena podľa plnenia hospodárskych výsledkov
Príspevok na DDS

Ak máte zodpovedajúce skúsenosti a záujem o pracovnú pozíciu, pošlite nám svoj životopis. My sa starostlivo povenujeme Vášmu došlému životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá. Touto cestou ďakujeme za prejavený záujem ostatným kandidátom, ktorých sme neoslovili, nevybrali.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Obrábač kovov

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť
Ochota pracovať na 2 zmeny
Schopnosť čítania výkresovej dokumentácie

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4152171  Megjelentetés dátuma: 2.3.2023  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac