Projektový manažér v zákazkovej výrobe

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
K výstavisku, Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacfinálna mzda sa navyšuje na základe skúseností a kvalifikácie kandidáta, zamestnanec má nárok aj na mesačné prémie, koncoročnú odmenu a projektové odmeny za projekty, ktoré vedie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš rozširujúci sa tím projektového manažmentu hľadáme projektového manažéra so skúsenosťami s riadením výrobných projektov a znalosťou anglického jazyka.

- Riadi zákazkový projekt vo všetkých jeho fázach – od vývoja až po odovzdanie koncovému zákazníkovi.
-Zastupuje spoločnosť voči zákazníkovi počas doby realizácie projektu - aktívne komunikuje a zúčastňuje sa na stretnutiach so zákazníkmi
- Koordinuje činnosti prideleného projektového tímu
- Zúčastňuje sa na dôležitých etapách projektu priamo v prevádzke zákazníka.
- vytvára časový plán a kontroluje plnenie úloh projektových termínov.
- Plánuje a riadi schválený projektový rozpočet a sleduje projektové náklady (plánované/skutočné)
- Spravuje administráciu projektovej dokumentácie pre jednotlivé fázy projektu.
- Pravidelne reportuje aktuálny stav projektu vedeniu a zákazníkovi
- Riadi riziká a zmeny vzniknuté počas realizácie projektu
- Priebežne sleduje a vyhodnocuje kľúčové ukazovatele projektu.

- Práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti patriacej k lídrom na trhu v dodávaní unikátnych riešení pre top zákazníkov v oblasti výroby pneumatík po celom svete. (Michelin, Continental, Goodyear, Bridgestone...)
- Práca v motivujúcom, podporujúcom a spolupracujúcom mladom, moderne mysliacom tíme projektových manažérov
- Ročný bonus vo výške 15- 20% ročnej mzdy naviazaný na výsledky spoločnosti a plnenie osobných cieľov
- Bonus vo forme variabilnej zložky mzdy (vyplácaný kvartálne)
- Program odporúčania uchádzačov so systémom odmien
- Pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office podľa firemných štandardov.
- Príspevok na dôchodkové sporenie (DDS III pilier)
- Príspevok na dopravu
- Cestovanie do zaujímavých krajín

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis. Vopred Vám ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na túto pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické , prípadne manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky praxe na podobnej pozícií, prípadne na pozícii obchodného manažéra

Táto pozícia je vhodná pre kandidáta, ktorý je:
- tímový hráč, zameraný na dosiahnutie cieľov, hľadajúci riešenia a spôsoby, ako stanovené ciele dosiahnuť.
- má veľmi dobré komunikačné, prezentačné, motivačné zručnosti
- je samostatný a schopný prijímať rozhodnutia
- má technické vzdelanie alebo vzdelanie v oblasti manažmentu
- má anglický jazyk na úrovni C1
- znalosť metód a nástrojov projektového manažmentu sú pre neho výhodou

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4099077  Megjelentetés dátuma: 11.4.2024  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac