Elektroprojektant/Elektrokonštruktér

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

K výstavisku, Trenčín, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiackonečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne. V prípade juniorskej pozície je základná mzda 1500 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektrotechnický konštruktér- projektant je členom projektových tímov pre zákazkovú výrobu strojov na výrobu pneumatík. Zodpovedá za technickú realizáciu elektro časti stroja v zmysle zákazníckej špecifikácie, vo vysokej kvalite, v naplánovaných termínoch a nákladoch.

Jeho náplňou práce je aj:
■ Návrh elektrických schém a vypracovanie ideových návrhov pre jednoúčelové zariadenia a výrobné linky
■ Tvorba elektrotechnickej dokumentácie – návrh zapojení, výkresy, postupy konštrukcie a montáže
■ Špecifikácia HW komponentov pre jednotlivé zadania v spolupráci s projektovým tímom a s ostatnými oddeleniami
■ realizácia výrobnej dokumentácie v programe Eplan P8
■ tvorba podkladov na podpora nákupu pri objednávaní elektro komponentov
■ zodpovedá za zmenové konanie výrobnej dokumentácia v rámci projektu
■ spolupracuje pri kontrole realizácie elektromontážne v zmysle dokumentácie
■ podieľa sa na oživení stroja doma i konečného užívateľa

V prípade, že nemáte dostatočné požadované skúsenosti, vieme Vás na túto pozíciu pripraviť zaradením do programu zaškolenia pre juniorov. Pre Juniora máme pripravený plán zaškolenia, kde sa mu budú venovať naši skúsení elektro -projektanti a pod ich vedením budete spolupracovať na tvorbe dokumentácie. Vyrastie z Vás elektrotechnický konštruktér- projektant, ktorý pracuje ako člen projektových tímov pre zákazkovú výrobu strojov na výrobu pneumatík a zodpovedá za technickú realizáciu elektro časti stroja v zmysle zákazníckej špecifikácie.

- mesačné prémie pre zamestnanca na základe plnenia zadaných úloh
- projektové odmeny
- flexibilná pracovná doba
- program rozvoja zamestnancov vo firme - interné aj externé aktivity (závisí od pandemickej situácie)
- možnosť pracovať aj formou Home office
- zaujímavá koncoročná odmena ("13-ta mzda")
- príspevok zamestnávateľa do DDS
- ďalšie benefity zamestnávateľa

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na túto pozíciu.
Naša firma ponúka prácu ľuďom, ktorí majú záujem kariérne rásť a rozvíjať sa. Naši zamestnanci pracujú s najmodernejšími technológiami a zariadeniami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
EPLAN - Pokročilý
Siemens TIA Portal - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

požiadavka min. 3 -och rokov praxe na pozícii

Požadujeme minimálne 3 ročnú prax z oblasti elektro-konštrukcie výrobných zariadení (vieme však zaškoliť aj juniora)
V prípade juniorskej pozície požadujeme aspoň základné skúsenosti s kreslením schém v programe, ideálne vysokoškolské vzdelanie so zameraním na elektrotechniku.
Skúsenosti s návrhom elektrických častí strojov
Odborná spôsobilosť: §21 vyhl. č. 508/2009
Samostatný a cieľavedomý spôsob práce
Ovládanie AJ minimálne na úrovni B1
Ochota cestovať do zahraničia výhodou

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4053950  Megjelentetés dátuma: 27.12.2023  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac