Zvárač - Zámočník

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacmzda sa odvíja od pracovných skúseností kandidáta a môže byť aj výrazne vyššia. K základnej mzde môže zamestnanec získať aj mesačné prémie podľa plnenia výkonovej normy a samozrejme všetky príplatky vyplývajúce z legislatívy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podľa potreby vykonáva zámočnícke práce
- ustavuje a stehuje zložité zvarovacie zostavy
- zvára v rozsahu nadobudnutých zváracích osvedčení
- vykonáva kontrolu vyrobenej súčiastky

- mesačné prémie
- zaujímavé a motivačné ohodnotenie výkonu zamestnanca (nadvýkon, práca na viacerých technológiách)
- práca na 1. zmenu
- zaujímavá koncoročná odmena a dochádzková odmena
- príplatok za sťažené prostredie v zmysle legislatívy (kategória rizika III)
- príspevok nad rámec zákona na stravovanie
- príspevok do DDS

- prax 3 roky vo zváraní oceľových konštrukcií v kusovej výrobe
- platné nasledovné zváračské oprávnenie:
Z – M1, Z – T3, EN 9606 – 1
- samostatný odborník v danej oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

3

- samostatnosť
- v prípade potreby ochota zostať dlhšie
- spoľahlivosť

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4034702  Megjelentetés dátuma: 16.7.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac