Konštruktér / Hlavný dizajnér

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá individuálne podľa skúseností kandiáta. Vaše očakávania budú predmetom stretnutia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštruktér je členom projektových tímov pre zákazkovú výrobu strojov na výrobu pneumatík. Je zodpovedný za technickú realizáciu stroja v zmysle zákazníckej špecifikácie, vo vysokej kvalite, v naplánovaných termínoch a nákladoch.

Hlavné úlohy a zodpovednosti:
■ Zodpovednosť za technickú realizáciu projektov a prípravu výrobnej dokumentácie v zmysle zákazníckej špecifikácie
■ Zodpovednosť za termíny realizácie
■ Vytváranie zadaní a 2D projektov na realizáciu výrobnej dokumentácie
■ Realizácia 3D modelov a výrobnej dokumentácie v 3D CAD Catia V6
■ Zodpovednosť za zmenové konanie výrobnej dokumentácia v rámci projektu
■ Spolupráca na projektoch výskumu a vývoja produktov
■ Spolupráca na riešení zákazníckych problémov a riešení reklamácii

Našimi TOP zákazníkmi sú spoločnosti, ktoré sú najväčšími hráčmi na trhu výroby pneumatík. Touto pozíciou sa dostanete do kontaktu s veľmi významnými medzinárodnými spoločnosťami, čo určite povedie aj k Vášmu osobnému rozvoju a môžete získať veľa neoceniteľných skúseností a súčasne sa Vám otvára priestor na sebarealizáciu.

• Prémie na kvartálnej báze podľa plnenia osobných cieľov a podľa plnenia hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Zaujímavá koncoročná odmena
• Flexibilný pracovný čas
• Medzi ďalšie benefity patrí aj možnosť vykonávania práce v režime Home office po dohode s nadriadeným
• Participácia na projektových odmenách a na koncoročnej odmene podľa plnenia zadaných cieľov oddelenia
• Odlučné pri vycestovaní
• Zvýšené vreckové nad rámec zákona
• Výrazná možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
• Komunikácia a budovanie vzťahov s najväčšími hráčmi na svetovom gumárenskom trhu (Continental, Bridgestone, Michelin...)
• Príspevok zamestnávateľa na DDS
• Práca v spoločnosti s orientáciou na svetové trhy, dlhodobo pôsobiacej na svetovom trhu

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov k pohovoru. Týmto ďakujeme ostatným kandidátom, ktorí prejavili záujem a nebudú zaradení do výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

V prípade, že máte prax v podobnom odvetní, bude to Vaša veľká výhoda. Vieme však zaučiť aj kandidáta, ktorý toľko skúseností nemá.
Požiadavky na danú pozíciu sú:
- čítanie technickej dokumentácie
- 3D modelovanie v CAD (ideálne Catia)
- 2D výrobná dokumentácia
- pneumatické obvody
- hydraulické obvody
- spoľahlivosť
- tímová spolupráca
- organizovanosť

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4031433  Megjelentetés dátuma: 7.11.2023  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac