3D Merací technik kvality

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacZverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva medzioperačnú a výstupnú kontrolu výroby podľa technologických a meracích postupov overenými meradlami a výkresovej dokumentácie.
Obsluhuje 3D meracie zariadenia - Stiefelmayer, Leica, Zeiss
Zaznamenáva a eviduje zistenie nezhodných výrobkov, ich oddelenie , označenie a zahajuje administratívne riešenie nezhody.
Podľa potreby vykonáva vstupnú kontrolu materiálov, nakupovaných dielov, výpalkov u dodávateľa, dopravné pásy, atď....
Vykonáva kontrolu prebierky zariadení.
Zabezpečuje spracovanie podkladov pre hodnotenie úrovne kvality medzioperačnej technickej kontrole.
Kontroluje dodržiavanie technologickej disciplíny a nedostatky, porušenia hlási tímlídrovi kvality a majstrom.
Kontroluje a garantuje kvalitu prevedených zvarov podľa normy EN 5817.

- perspektívna práca v mladom kolektíve
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- mesačné prémie
- 13. mzda ak sa splnia vrcholové ukazovatele
- stabilné a dlhodobé pracovné miesto

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov a touto cestou sa chceme vopred poďakovať za prejavený záujem kandidátom, ktorí nebudú vybraní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- podmienkou je prax na pozícii v oblasti kontroly kvality
- podmienkou je znalosť výkresovej dokumentácie
- výhodou sú skúsenosti s prácou na 3D meracích zariadeniach
- výhodou je prax v oblasti metrológie
- schopnosť samostatného riešenia problémov, zodpovednosť

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3512975  Megjelentetés dátuma: 5.5.2023  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac