Pracovník v deliarni materiálu

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
K výstavisku 13, Trenčín-Kubrá
Termín nástupu
01.08.2018
od 640€ v závislosti od praxe môže byť mzda upravená smerom hore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovedá a vykonáva prípravu materiálu podľa požiadaviek technickej prípravy výroby rezaním, strihaním a iným delením
-vykonáva kontrolu správnosti nadeleného materiálu formou samokontroly
-podieľa sa na vychystaní materiálových požiadaviek zo skladu hut. materiálu pre delenie

- mesačné prémie
- príspevok na dopravu nad 20 km
- príspevok na DDS

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske

- chuť pracovať

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3439669  Megjelentetés dátuma: 4.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 640€ v závislosti od praxe môže byť mzda upravená smerom hore