Elektrikár-Nemecko

KÖNIG SE & Co KG

Miesto práce
celé Nemecko, Slovensko, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
10.20 - 12.76 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrikárov do Nemecka.
Elektrikári, ktorí majú znalosť nemeckého jazyka na úrovni aspoň mierne pokročilý budú môcť nastúpiť do práce 25.6.2012. Miesto výkonu práce: Hamburg. Vybraných uchádzačov na tento termín nástupu budeme kontaktovať.

Náplň práce:
  • čítanie výkresov
  • zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení
  • diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení
  • elektrikárske práce v novostavbách aj v prestavbách

Je potrebné počítať s presunmi medzi stavbami. Nejedná sa o klasickú turnusovú prácu a domov môžete ísť po dohovore s majstrom na stavbe a Vašim koordinátorom, ktorý Vám bude pridelení spoločnosťou KÖNIG GmbH & Co KG, v dohodnutých termínoch. Ubytovanie v blízkosti stavby Vám nájdeme a zabezpečíme, hradíte si ho sami.

  • prácu na trvalý pracovný pomer v Nemecku na dobu neurčitú
  • prácu na stavbách v celom Nemecku
  • elektrikári, ktorí majú znalosť nemeckého jazyka na úrovni aspoň mierne pokročilý budú môcť nastúpiť do práce 25.6.2012. Miesto výkonu práce: Hamburg. Vybraných uchádzačov na tento termín nástupu budeme kontaktovať.
  • hodinovú sadzbu 10,20 Eur/hod. brutto
  • k tomu atraktívne príplatky vo výške 2,56 Eur/hod. netto
  • lacné ubytovanie
  • istotu práce v rodinnom podniku

Zaujala Vás naša atraktívna pracovná ponuka s výbornými podmienkami?
V tom prípade nám pošlite Váš životopis v nemeckom a slovenskom jazyku, elektrikárske osvedčenie na našu emailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne proadenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske,elektrotechnické,ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • prax ako elektrikár
  • platné elektrikárske osvedčenie
  • znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni mierne pokročilý
  • vlastné auto je výhodou
  • schopnosť pracovať v tíme
  • spoľahlivosť a dochvíľnosť na stavbách

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lubos Ondrusek
Tel.: +493514477812
E-mail: poslať životopis
ID: 1269696  Megjelentetés dátuma: 5.6.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 10.20 - 12.76 EUR/hodina