čašník

Koníček, s.r.o.

Miesto práce
Mariánske námestie, Žilina
Termín nástupu
03/2020
Mzdové podmienky (brutto)
696 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme čašníka, alebo čašníčku, pracuje sa na krátky a dlhý týždeň.

-pred prípravné práce, práce počas prevádzky a práce po skončení prevádzky
-dodržiavanie hygieny, štandardov a noriem
- komplexná starostlivosť o zákazníka - objednávanie, obsluha hostí (vedieť odniesť aspoň 3 taniere) a práca s hotovosťou
-prinášanie pridanej hodnoty pre zákazníka v podobe úsmevu

-práca v príjemnom prostredí a kolektíve v novootvorenej reštaurácii
-vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vyžaduje sa prax v obore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Zaoberáme sa gastronómiou a baví nás zlepšovať kvalitu našich služieb. Reštaurácia Blackdog sa zaoberá americkou kuchyňou, Tex - mex, sme v centre mesta na Mariánskom námestí v Žiline (blízkosť železničnej stanice). Pripravujeme denné menu a alacarte menu.
ID: 3760985  Megjelentetés dátuma: 17.2.2020  Alapbér (bruttó): 696 EUR/mesiac