Montér / Technik - Káblová televízia

KONFER networks

Miesto práce
Hlboká cesta 60, 941 31 Dvory nad Žitavou
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Bruto 1000 až 1400 podľa zručnosti a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž internetových prípojok Docsis
- servis, údržba výstavba káblových/optických televíznych a dátových rozvodov
- pripájanie zákazníkov
- servis a údržba jestvujúcich zákazníkov
- nasadzovanie nových technológií do jestvujúcich sietí

- tímbildingy
- možnosť kariérneho rastu
- zľavy na produkty a služby
- variabilita pracovných úloh
- práca so špičkovými technológiami
- práca v mladom zapálenom tíme

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Práca na rebríkoch a vo výškach
Právca s ručným náradím
Schopnosť sa rýchle učiť a rozvíjať v obore
Príjemné vystupovanie
Komunikatívnosť
Výhoda §21, alebo vyšší

História

Firma KONFER net bola založená začiatkom roku 2004 s cieľom poskytovať obyvateľom a firmám južného regiónu Slovenska spoľahlivé sprostredkovanie prístupu do medzinárodnej siete Internet za prijateľnú cenu.
Súčasnosť

V súčasnosti bezdrôtová prístupová a optická chrbticová sieť KONFER net pokrýva už viac než 120 miest a obcí. Od mája 2010 je poločnosť KONFER net pripojená do peeringového centra SIX, ktoré umožňuje vzájomné sprístupnenie infraštruktúry poskytovateľov služieb internetu s rýchlosťou až n x 10 Gb/s. Hlavnou výhodou tohto pripojenia je priame prepojenie s inými operátormi a pre našich klientov z toho vyplýva rýchlejší, stabilnejší prístup k dátam a webovým stránkam, ktoré sú prevádzkované na serveroch iných operátorov.

Koncom roka 2012 firma KONFER net a KONFER networks začala rozsiahlu výstavbu televíznych vysielačov v regióne južného Slovenska, ktoré prinesú do miest a menších obcí služby vysokorýchlostného internetu a digitálnej televízie. To všetko bez potreby prístupu ku káblovej alebo optickej sieti. Tieto služby budú poskytované pod názvom "Vzdušná optika" alebo "12G Internet".
KONFER net - "Vzdušná optika" je služba zameraná na šírenie digitálnej televízie a vysokorýchlostného internetu v špeciálnom frekvenčnom pásme, kde má poskytovateľ garanciu pred rušením a odolnosťou pred zlým počasím. Táto technológia prináša možnosť poskytovať až stovky programov v digitálnej kvalite v kombinácii s vysokorýchlostným internetom. Digitálna televízia cez „vzdušnú optiku“ Vám prináša desiatky programov v špičkovej digitálnej kvalite do Vášho domu bez kábla. Odteraz už nie je nutné z elektrických stĺpov ťahať škaredé zväzky káblov nad Vaším pozemkom.

Ciele:

Naším cieľom je stále zvyšovať úroveň a rozširovať okruh našich služieb, rozširovaním siete a obchodnými podmienkami sa priblížiť k čo najširšiemu okruhu zákazníkov. Jednou z našich priorít je začlenenie sa do telekomunikačnej štruktúry na báze bezdrôtových a optických prenosových systémov. Táto pokroková metóda nám umožní poskytovanie čo najkomplexnejšej škály služieb pre našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3345446  Megjelentetés dátuma: 28.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Bruto 1000 až 1400 podľa zručnosti a skúseností