Revízny technik - špecialista na výťahy

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiacod 1000 EUR brutto za mesiac (u skúsených kandidátov možnosť vyššieho ohodnotenia) + atraktívny bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte prirodzený záujem o nové trendy v oblasti elektrotechniky? Ako náš "Revízny technik" a výťahový super-hrdina budete:

• vykonávať odborné prehliadky a údržby
• diagnostikovať stav zariadenia
• vykonávať odborné skúšky výťahov
• naším supermanom pri vyslobodzovaní zaseknutých osôb vo výťahoch
• komunikovať s prevádzkovateľmi zariadení a svojimi super-hrdinskými kolegami

Čo na super-hrdinu v spoločnosti KONE čaká:
+ zázemie veľkej nadnárodnej spoločnosti z Fínska s viac ako storočnou tradíciou
+ zmysluplná a zaujímavá práca s technicky náročnými zariadeniami
+ moderné vybavenie pre každodennú pracovnú činnosť (bez papierov, šetríme lesy)
+ denný kontakt s najmodernejšími technológiami pre pohyb ľudí v budovách
+ program pre zvyšovanie odbornosti super-hrdinov v KONE a jazykové kurzy hradené zamestnávateľom
+ po zaučení služobné vozidlo a mobilný telefón aj na súkromné účely
+ príspevok na stravovanie formou elektronických straveniek nad rámec zákona
+ možnosť čerpať 4 dni na zotavenie nad rámec zákonnej dovolenky ročne (tzv. Sickdays)
+ príspevok na dôchodkové pripoistenie po skúšobnej dobe
+ príspevok na kartu MultiSport
+ odmeny pri pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie
+ príspevok na firemný tábor pre Vaše deti vo Fínsku
+ firemné akcie a teambuildingy

Sme radi, že Vás pri hľadaní práce zaujala naša ponuka. Ak spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám, prosím, Váš štruktúrovaný životopis na adresu: [email protected].
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, stavebníctvo alebo strojárstvo + Odborná spôsobilosť pre prácu s elektrotechnikou + Osvedčenie revízneho technika

Vodičský preukaz

B

Od kandidáta očakávame:
• vzdelanie v elektroodbore alebo pracovné skúsenosti ako mechanik zdvíhacích zariadení
• odbornú spôsobilosť - § 22 vyhlášky 508/2009 Z. z.
• Osvedčenie revízneho technika - §16 a §18 (revízny technik zdvíhacích zariadení pre dopravu osôb)
• vodičský preukaz sk. "B" a ochotu cestovať v rámci Trnavského kraja
• ochotu a záujem učiť sa nové veci, sledovať nové trendy a ďalej sa rozvíjať
• vysokú mieru precíznosti, samostatnosti a spoľahlivosti

KONE je svetovou špičkou v poskytovaní kompletných a inovačných riešení v rámci montáží, servisu a modernizácií výťahov, eskalátorov a automatických dverí budov. Naším základným cieľom je dodávať predovšetkým bezpečné zariadenia a denne tak umožniť ich použitie stovkám miliónov ľudí vo všetkých častiach sveta. Vieme, že základným predpokladom každej firmy sú schopní a spokojní zamestnanci a preto si našich ľudí veľmi vážime.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Rakyta-Komendák
Tel.: +421911161970
E-mail: poslať životopis
ID: 3816755  Megjelentetés dátuma: 13.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac