Servisní technik výtahů - Bratislava/Trnava

Místo práce
Bratislava, Bratislavský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci ve stabilní prestižní společnosti? Chcete získat hluboké znalosti ve výtahářském oboru?

KONE je jedním ze světových lídrů v oblasti výroby, prodeje, montáží a servisu výtahů, eskalátorů a automatických dveří. Poskytuje technicky nejdokonalejší zařízení na trhu a je pravidelně oceňována časopisem Forbes jako jedna z nejinovativnějších firem na světě. Společnost byla založena před více než 100 lety ve Finsku a nyní má celosvětově 47 000 zaměstnanců. V ČR a SR působí KONE 24 let, zaměstnává více než 270 lidí a stále roste.

Nyní hledáme kandidáty s elektro vzděláním na pozici servisního technika výtahů pro region Bratislavu a Trnava. Máme otevřených více pozic a hledáme jak zkušené elektrikáře, tak mladé absolventy elektrotechnických oborů.
Je to příležitost učit se od profesionálů v oboru a poté získat potřebnou kvalifikaci a stát se jedním z našich odborníků.
Náplň práce:
  • Provádění oprav výtahů včetně preventivních prohlídek, odborných zkoušek výtahů
  • Po získání zkušeností provádění revizí výtahů
  • Zodpovědnost za dodržování termínů provádění jednotlivých druhů činností
  • Komunikace s provozovateli výtahů, reportování

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Zázemí nadnárodní společnosti a příjemný pracovní kolektiv
  • Motivující finanční ohodnocení, perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Zajímavou práci s technicky náročnými zařízeními
  • Zajímavé firemní benefity (příspěvky na stravování, penzijní připojištění a další)
možnost dalšího vzdělání
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Informace o náboru

Pokud vás nabídka zaujala zašlete životopis na adresu: [email protected].
Kontaktovat budeme jen relevantní uchazeče, děkujeme za pochopení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
* středoškolské vzdělání v oboru mechanik zdvihacích zařízení nebo v jiném elektro oboru
* osvědčení pro práci v elektrotechnice (alespoň paragraf 21 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z)
* ŘP „B“
* prozákaznický přístup
* dobré komunikační schopnosti
* ochotu učit se novým věcem a dále se rozvíjet

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

KONE is one of the global leaders in providing complete and innovative solutions for the installation, maintenance and modernization of elevators and escalators and the maintenance of automatic building doors. KONE provides safe and easy access to hundreds of millions of people daily in all parts of the world. KONE has annual net sales of approximately EUR 3.2 billion and about 27,000 employees. Its class B shares are listed on the Helsinki Exchanges.

www.kone.com/careers

KONE Shared Service Centre of Excellence (SSCOE), Bratislava

KONE has established a Shared Service Centre of Excellence (SSCOE) in Bratislava. The Centre provides best practice services to KONE. SSCO currently employs around 100 professionals.

KONE SSCOE is positioned as an attractive employer – we offer our employees the opportunity to become members of the truly diverse and international ‘KONE family’ – this integration requires travel and fluent languages skills, we are committed to invest in those areas to learn and implement best practices - today – Finance (IAS) and SAP as standard platform to be part of our journey in search for excellence – we focus on change – we are committed to creating teams that can excel – we are committed to invest in your ability to drive change to make a difference – our SSCOE is small – we are looking for quality, not quantity

We provide a top quality working environment - new building in centre of Bratislava (www.europeum-bratislava.sk) – equipped to the highest standards

We offer competitive packages that reflect your commitment and performance.

We are looking for energetic, ethical and committed employees – we hope to hear from YOU!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Rakyta-Komendák
Tel.: +421911161970
E-mail: poslat životopis
ID: 2731962  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016