Team leader servisu

Místo práce
Galvaniho 16/B, Bratislava, Bratislavský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

KONE, světový leader v oblasti výtahů, eskalátorů, pohyblivých chodníků a automatických dveří hledá team leadra servisního oddělení, které se specializuje na údržbu výtahů v Bratislavě a západním Slovensku . Role spočívá zejména v komunikaci se zákazníky, zajištění provedení servisních služeb a ve vedení a rozvoji týmu servisních techniků.

Náplň práce:
• Vedení týmu cca. 13 servisních techniků, kteří zajišťují servis výtahů v regionu západního Slovenska
• Řízení zakázek a sledování jejich průběhu
• Komunikace a technická konzultace se zákazníky
• Obchodní činnost – prodej servisních oprav, spolupráce na obchodních jednáních, příkazy k fakturaci
• Vyhodnocování reportů
• Odpovědnost za spokojenost zákazníků se servisem a za ekonomické výsledky týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práci v mezinárodní společnosti s možností kariérního růstu
• Zázemí stabilního zaměstnavatele
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• Řadu zaměstnaneckých výhod (zajímavé finanční ohodnocení + bonusový systém, služební auto i k soukromým účelům, notebook, telefon, příspěvky na stravování a penzijní připojištění, atd.)
• Možnost nástupu ihned nebo dohodou

Informace o náboru

V prípade, že Vás naša pozícia oslovila, zašlite prosím Váš životopis na [email protected]
Váš životopis pečlivě zvážíme. V případě, že se Vám neozveme do 1 měsíce, byla v tomto výběrovém řízení dána přednost kandidátům, kteří lépe odpovídali námi požadovanému profilu.
Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas k použití osobních údajů a jejich uchování v personální evidenci po dobu výběrového řízení na danou pracovní pozici.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické nebo ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Odborné vzdělání minimálně s maturitou (v oboru elektro, stavebnictví nebo strojírenství)
• Praxe s vedením lidí
• Dobrá znalost práce na PC (Microsoft Office, CRM a SAP výhodou)
• Praxe v oboru servisu elektrických zařízení výhodou
• Znalost anglického jazyka výhodou
• Výborné komunikační a organizační schopnosti, chuť učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

KONE is one of the global leaders in providing complete and innovative solutions for the installation, maintenance and modernization of elevators and escalators and the maintenance of automatic building doors. KONE provides safe and easy access to hundreds of millions of people daily in all parts of the world. KONE has annual net sales of approximately EUR 3.2 billion and about 27,000 employees. Its class B shares are listed on the Helsinki Exchanges.

www.kone.com/careers

KONE Shared Service Centre of Excellence (SSCOE), Bratislava

KONE has established a Shared Service Centre of Excellence (SSCOE) in Bratislava. The Centre provides best practice services to KONE. SSCO currently employs around 100 professionals.

KONE SSCOE is positioned as an attractive employer – we offer our employees the opportunity to become members of the truly diverse and international ‘KONE family’ – this integration requires travel and fluent languages skills, we are committed to invest in those areas to learn and implement best practices - today – Finance (IAS) and SAP as standard platform to be part of our journey in search for excellence – we focus on change – we are committed to creating teams that can excel – we are committed to invest in your ability to drive change to make a difference – our SSCOE is small – we are looking for quality, not quantity

We provide a top quality working environment - new building in centre of Bratislava (www.europeum-bratislava.sk) – equipped to the highest standards

We offer competitive packages that reflect your commitment and performance.

We are looking for energetic, ethical and committed employees – we hope to hear from YOU!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Rakyta-Komendák
Tel.: +421911161970
E-mail: poslat životopis
ID: 2691106  Megjelentetés dátuma: 4.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou