Procesný Agent/ka s francúzskym jazykom (Ref. č.: R0598231)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacKonečná ponuka bude závisieť od jazykových znalostí a pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Procesný agent budeš mať na starosti vytváranie a aktualizovanie dát v systéme. Budeš zodpovedný za správne zadávanie údajov a ich spravovanie v systéme, ako aj dodávanie dát pre rôzne reporty. Budeš kontaktným bodom pre svojich kolegov vo Francúzsku, ale tiež skvelým parťákom pre svojich kolegov v Bratislave.

Čo budeš robiť?

• Overovať poskytnuté dokumenty a zadávať údaje do systému SAP
• Vytvárať a upravovať zmluvy, kmeňové data a faktúry
• Robiť back-reporting alebo iné procesy, ktoré sú súčasťou procesného rozsahu SSC
• Vykonávať kontroly kvality v rôznych fázach procesu

Čo ti ponúkame?

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Atraktívny zoznam benefitov
• Ročný bonus
• Neformálne pracovné prostredie, kde si všetci tykáme, nezávisle na pozícii alebo veku
• Krásne moderné priestory
• Možnosti kariérneho rastu
• Mzda začínajúca na €1000 mesačne v hrubom. (Konečná ponuka bude závisieť od jazykových znalostí a pracovných skúseností)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Čo chceme, aby si priniesol/a ty?

• Znalosť FRANCÚZSKEHO jazyka minimálne na úrovni B2
• Aspoň základná znalosť anglického jazyka
• Pozitívny prístup
• Schopnosť a záujem hľadať riešenia
• Zmysel pre detail
• Tímovosť
• Skúsenosti so systémom SAP sú výhodou,nie však podmienkou

At KONE, our mission is to improve the flow of urban life. Our vision is to deliver the best People Flow® experience, by providing Ease, Effectiveness and Experiences to users and customers over the full life-cycle of the buildings. Our strategy guides us towards our vision. HR plays a key role in supporting implementation of this strategic direction through many of our key business and people processes. In order to best support our business in executing the KONE strategy, we aim to renew the way KONE HR works. We believe that through the renewal we are able to continue to build a safe and healthy working environment and to foster a collaborative culture where people are motivated to develop their competencies and deliver the best results even better in the future. We believe that through simple and consistent people processes and new HR solution, Workday, we can help our managers and employees focus on customer needs with ease and effectiveness. The company’s objective is to offer the best People Flow™ experience by developing and delivering solutions that enable people to move smoothly, safely, comfortably and without waiting in buildings in an increasingly urbanizing environment. KONE class B shares are listed on the NASDAQ OMX Helsinki Ltd in Finland.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KONE SSC s.r.o.
Tomášikova 64
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Rakyta-Komendák
E-mail: poslať životopis
ID: 3853238  Megjelentetés dátuma: 27.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac