Likvidátor škôd na majetku Banská Bystrica

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
850,- Eur brutto (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posúdenie možnosti vzniku škody na majetku právnických a fyzických osôb- bez obhliadok poškodeného majetku
kompletizácia škodových spisov a výpočet výšky škody z majetkového poistenia v zmysle uzatvorených poistných zmlúv, zmluvných dojednaní a všeobecných poistných podmienok
korešpondencia týkajúca sa poistnej udalosti s poisteným, oprávnenou osobou, políciou a pod.
posudzovanie nárokov poistených, spracovanie poistných udalostí v PC programe
zodpovednosť za včasnosť a správnosť likvidácie
Spolupráca s oprávnenou osobou, políciou, ďalšími orgánmi a inštitúciami

Zaujímavá práca pre poprednú poisťovňu na trhu
Príjemné, ale náročné pracovné prostredie s profesionálnou podporou
Zamestnanecké benefity - pružný pracovný čas, výrazne podporované stravovanie, odmeny pri pracovnom a životnom jubileu, príspevok na DDS - III. pilier
Príležitosť na budovanie osobnej kariéry

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://www.kpas.sk/stranka/ochrana-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť stavebného rozpočtového programu - výhodou
Základné znalosti legislatívy v danej oblasti
Samostatnosť, zodpovednosť
Orientácia na výsledky
Zmysel pre detaily, dôslednosť
Flexibilita v konaní, schopnosť rýchleho rozhodovania
Preferujeme kandidátov s praxou na podobnej pozícii

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group je členom významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group pôsobí na slovenskom poistnom trhu 30 rokov a ponúka široké portfólio produktov a služieb v oblasti životného a neživotného poistenia vo svojej obchodnej sieti pobočiek a obchodných miest.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Sledujte nás na sociálnych sieťach
ID: 3618458  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850,- Eur brutto (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)