Elektrotechnik /vhodné pre absolventa/

KOMPOZITUM s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
min. 700€ - max. 1300€ + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj elektrickej časti zariadení na metalurgické technologické zariadenia (vyhláška §21 je vhodná, nie je podmienkou).
Pozícia je vhodná pre absolventa.
Miesto výkonu práce: Výskumno-vývojové pracovisko Bratislava

Prosíme uchádzačov o zamestnanie, aby poslali životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku a telefonickým kontaktom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tvorivý prístup k práci.

Firma KOMPOZITUM s.r.o., ako držiteľ ocenenia „Technologický podnikateľ roka 2013“ od spoločnosti Ernst & Young, s. r. o., je na špici technologického pokroku, špecializuje sa na výrobu a vývoj unikátnych grafitových a uhlíkových výrobkov, infiltráciou uhlíkových a grafitových produktov pre rôzne aplikácie, vrátane líšt pre pantografy vysokorýchlostných elektrických lokomotív.

Ak sa chcete stať súčasťou tímu, neváhajte nám zaslať váš životopis.

Príďte a staňte sa súčasťou niečoho veľkého. Príďte, a buďte súčasťou KOMPOZITUM s.r.o.!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3418214  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 700€ - max. 1300€ + variabilná zložka mzdy