Operátor energobloku 2

ECOSTART, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
4,30 €/hod + zmenové príplatky, za prácu v So,Ne a vo sviatok + odmena v prípade dosiahnutia priaznivého hospodárskeho výsledku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie obsluhy energobloku
- nástup do pracovného pomeru v Kompala a.s. ES Badín 666: možný v termíne na základe dohody
- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle zákona NR SR č.124/2006Z.z.§16, §22, resp. §23 vyhl. MPSVaR SR č.508/2009 Z.z. ( ... osvedčenie nad 1kV ), prax v odbore je zvýhodnením pre prijatie uchádzača do TPP
- pracovná doba: práca v pracovných zmenách podľa harmonogramu (denná zmena 6,00-18,00, resp. nočná zmena 18,00-6,00)

príspevok na dochádzku do zamestnania vl. vozidlom, príspevok na stravu

Prosím o zasielanie životopisov spolu so žiadosťou na mailovú adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

učňovské, resp. stredné odborné vzdelanie s maturitou – technického zamerania

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť,
- loajalita

Spoločnosť ECOSTART, a.s. je prvá slovenská elektráreň na výrobu zelenej elektrickej energie a tepla z fermentovanej zmesi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2398339  Megjelentetés dátuma: 23.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,30 €/hod + zmenové príplatky, za prácu v So,Ne a vo sviatok + odmena v prípade dosiahnutia priaznivého hospodárskeho výsledku spoločnosti