Vedoucí týmu UX výzkumu

Komerční banka, a.s.

Místo práce
Náměstí Junkových, Praha 13, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1. 500 EUR/mesiac v závislosti od seniority kandidáta a jeho individuálnych skúseností a znalostí. Vzájomné predstavy budú upresněné už pri telefonickom hovore.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do naší inovované UX laboratoře hledáme zapáleného výzkumníka, který nám pomůže zlepšovat digitální kanály KB pro statisíce našich klientů. Třeba internetové bankovnictví, aplikaci pro Mobilní banku nebo web kb.cz.

Co budete dělat
* Připravovat a vést uživatelská testování
* Koordinovat tým i dodavatele
* Dohlížet nad termíny a rozpočty
* Doporučovat vhodné typy výzkumu pro konkrétní testování
* Připravovat a konzultovat testovací scénáře
* Provádět samotný uživatelský výzkum a hloubkové rozhovory
* Moderovat a vyhodnocovat uživatelské testy
* A na základě výsledků testování formulovat doporučení a prezentovat výsledky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč být v týmu Komerční banky
* Budete mít jedinečnou příležitost podílet se na rozvoji digitálního bankovnictví v KB
* Bude na vás, na jakém stroji chcete pracovat, ať už je to Windows nebo Mac, můžete mít to, na čem fungujete nejlépe a nejraději
* Máme k dispozici vybavenou testovací laboratoř a šikovné kolegy, které vám najdou přesně takové respondenty, které potřebujete pro otestování vámi navrženého prototypu
* U nás máme pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova
* Nabízíme práci v týmu, který chce změnit bankovní svět, jak byl doposud známý
* Pokud máte rádi charitativní a dobrovolnické aktivity, rádi vás do nich zapojíme
* Nabízíme bohatý systém zaměstnaneckých výhod: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní pojištění, 2 dny zdravotního volna, Miltisport kartu a mnoho dalších v rámci Cafeterie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme
* Máte praktické zkušenosti s uživatelským testováním
* Jste týmový hráč/ka a chcete předávat své know-how na mladší členy týmu
* Sdílíte naše nadšení pro Design sprint, Human centred design a podobné metody a postupy
* Umíte dát i přijmout konstruktivní zpětnou vazbu
* Zvládnete jednoduché úpravy prototypů a wireframů
* Ovládáte angličtinu na komunikační úrovni
* Když budete mít povědomí o bankovnictví, je to vaše výhoda, ale nelpíme na tom

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Každý pátý dospělý Čech je naším klientem. Jsme mateřskou společností Skupiny KB a součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Nabízíme služby retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Umíme pracovat s moderními technologiemi jako chatbot, RPA, ML, AI a ani FinTech pro nás není cizí slovo. Fandíme inovacím, opensource a agilnímu způsobu řízení. Jsme držiteli ocenění TOP Zaměstnavatel 2018 a 2019 v kategorii Bankovnictví & Investice.

V technologické a delivery části banky uplatníme odborníky, pro které je řešení komplexních úkolů v regulatorním finančním prostředí výzvou! Hledáme juniory, kteří se chtějí učit, ale i zkušené experty, které láká rozsáhlá architektura a prointegrovanost, typická pro firmu naší velikosti. Pracujeme na aktivitách dlouhodobějšího charakteru a dodáváme v principech Agile@Scale. Přidáte se?

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3822865  Megjelentetés dátuma: 2.12.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1. 500 EUR/mesiac v závislosti od seniority kandidáta a jeho individuálnych skúseností a znalostí. Vzájomné predstavy budú upresněné už pri telefonickom hovore.