System Administrator #.NET #DevOps #senior

Komerční banka, a.s.

Místo práce
Náměstí Junkových, Praha 13, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1. 500 EUR/mesiac v závislosti od seniority kandidáta a jeho individuálnych skúseností a znalostí. Vzájomné predstavy budú upresněné už pri telefonickom hovore.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do nově vznikajícího I/O CoE (Centre of Expertise) pod vedením Davida Taubra hledáme kolegu co doplní skills tohoto týmu o znalosti AD, Sharepointu, .NET, WCF, ASP NET a správu Windows OS a IIS.

Cílem I/O CoE je navázat na agilní transformaci vývoje transformací DevOps. První pilíře se budují a je potřeba je akcelerovat a vytvořit další podmínky této transformace jak na straně Dev tak Ops. Na jedné straně budete úzce spolupracovat s agilním světem Tribů/Squadů, pro které budete fungovat jako spojka do Provozu (v oblastech kde ještě nebudou poskytovány Ops služby s automatizací na potřebné úrovni) a zároveň rozšiřovat povědomí a možnostech existujících Ops službách a jejich fungování.

Na čem s námi budete pracovat?
*Budování, rozvoji a následné edukaci I/O z pohledu DevOps
*Správě služeb na rozhraní mezi Businessem a Provozem (INFA), se zaměřením na middleware služby
*Podpoře v automatizaci deploymentu a testování
*Podpoře transformace I/O na poskytovatele služeb
*Ještě stále si sáhnete i na provozní práce, takže budete i instalovat nové verze aplikací a sledovat jejich bezchybný provoz, případně analyzovat možné problémy,
*dále pak na správě a rozvoji svěřené infrastruktury, která je postavena na pokročilých technologiích s důrazem na vysokou dostupnost (ale vše v rámci pracovní doby, bez pohotovostí) a
*přetrvávat ještě bude i řešení problémů se zákazníky a zajišťovat nebo koordinovat jejich řešení s týmy podpory a to jak v českém tak anglickém jazyce.
*Prostě zajištění „akceptační linky“ a úzce spolupráce s provozem a vývojem na stabilitě produkce a tím dosáhnout jak spokojenosti milionu klientů KB tak 8000 našich kolegů s chodem systémů, které potřebují pro dennodenní práci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
*Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
*Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele ocenění TOP zaměstnavatel 2019
*Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
*Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné
*Unikátní příležitost podílet se na přechodu velké firmy s komplexní zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty včetně hypoték, příspěvky na penzijní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
*Možnost využívat práce na Homeoffice
*Pracoviště: Praha 5 - Stodůlky (přímo u stanice metra B)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a zkušenosti se Vám pro výkon práce budou hodit?
*Znalost technologií GIT – Jenkins – urban{code}
*Pokročilá znalost serverových OS (Windows Server 2008 a vyšší), IIS 7.5 a vyšší (Windows Server 2008 a vyšší)
*Aktivní praktická znalost skriptovacího jazyka - PowerShell
*Základy.NETu - instalace, konfigurace, ladění problémů
*Analýza a řešení problémových stavů, ladění výkonu
*Občas je to trochu stres to vše udržet v chodu, tak je potřeba být proti němu trochu obrněn
*Určitě se může hodit znalost z těchto oblastí, případně ochota se v nich zorientovat :-) - základy Active Directory, MS Sharepoint 2013, MS Dynamics 2013/2016 a programování .NETu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Každý pátý dospělý Čech je naším klientem. Jsme mateřskou společností Skupiny KB a součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Nabízíme služby retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Umíme pracovat s moderními technologiemi jako chatbot, RPA, ML, AI a ani FinTech pro nás není cizí slovo. Fandíme inovacím, opensource a agilnímu způsobu řízení. Jsme držiteli ocenění TOP Zaměstnavatel 2018 a 2019 v kategorii Bankovnictví & Investice.

V technologické a delivery části banky uplatníme odborníky, pro které je řešení komplexních úkolů v regulatorním finančním prostředí výzvou! Hledáme juniory, kteří se chtějí učit, ale i zkušené experty, které láká rozsáhlá architektura a prointegrovanost, typická pro firmu naší velikosti. Pracujeme na aktivitách dlouhodobějšího charakteru a dodáváme v principech Agile@Scale. Přidáte se?

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3818495  Megjelentetés dátuma: 25.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1. 500 EUR/mesiac v závislosti od seniority kandidáta a jeho individuálnych skúseností a znalostí. Vzájomné predstavy budú upresněné už pri telefonickom hovore.