Špecialista/tka starostlivosti o zákazníkov, SG Equipment Finance

Komerční banka, a.s.

Miesto práce
Hodžovo nám. 1A, Bratislava
Od 900 EUR/mesiac v závislosti od seniority kandidáta a jeho individuálnych skúseností a znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovať leasingové alebo úverové zmluvy
Spravovať a kontrolovať zmluvnú dokumentáciu
Poskytovať administratívnu podporu leasingovým nájomcom
Validovať došlé platby od leasingových nájomcov
Ukončovať leasingové zmluvy, archivovať zmluvnú dokumentáciu
Komunikovať a spolupracovať najmä s kolegami v oddeleniach učtáreň, obchod a riadenie rizík

Zaujímavá a zodpovedná práca v stabilnej francúzsko-českej finančnej skupine Société Générale;
Príležitosť získať mnoho nových skúseností a znalostí z finančného a leasingového sektoru;
Príjemný a priateľský tým, ktoré členovia sa vzájomne podporujú;
Adekvátne platové ohodnotenie a zaujímavé benefity, ako 3 sick day alebo práca z domu. Ponúkame aj body do Cafeterie, prostredníctvom ktorých si môžete zvoliť benefity podľa vašich potrieb
Vašimi prvými mesiacmi vo SGEFe vás bude sprevádzať skúsený mentor a pripravíme vám integračný plán na mieru;
Pracovisko v absolútnom centre hlavného mesta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Skúsenosti s administratívnymi činnosťami, výhodou je skúsenosť vo finančníctve alebo oblasti leasingu
Dôslednosť, zameranie na detail a zodpovednosť,
Ochotu učiť sa, flexibilitu pracovného nasadenia,
Užívateľskú znalosť práce s PC
Ukončené vysokoškolské či stredoškolské vzdelanie, uprednostňujeme ekonomické zameranie
Znalosť angličtiny, aspoň na úrovni porozumenia písanému textu v angličtine, či príprave jednoduchého textu alebo emailu

Komerční banka, a.s. is a member of Société Générale Group with a dominant position in Czech Republic. Komerční banka serves the corporate clients through Komerční banka, a.s., foreign bank branch, which is focused on large and medium-sized enterprises with a turnover of EUR 40 million or more. Societé Générale Group is one of the leading global financial services providers and employs 157,000 people worldwide.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3683777  Megjelentetés dátuma: 19.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 900 EUR/mesiac v závislosti od seniority kandidáta a jeho individuálnych skúseností a znalostí.