Relationship Manager – Large Corporations, KB a.s., pobočka zahraničnej banky

Komerční banka, a.s.

Miesto práce
Hodžovo námestie, Bratislava
Od 2 000 EUR/mesiac v závislosti od seniority kandidáta a jeho individuálnych skúseností a znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za získavanie a aktívne vytváranie nových obchodných príležitostí s existujúcimi klientmi.
Rozbor príslušného segmentu trhu, určenie potenciálnych klientov a finančných riešení s cieľom rozšírenia portfólia.
Zodpovednosť za poskytovanie poradenstva klientom z vlastného portfólia a následný predaj produktov a služieb.
Monitorovanie zvereného portfólia klientov a ich finančnej situácie s cieľom predvídať možné riziká a príležitosti.
Spracovávanie úverových návrhov.
Zabezpečovanie potrebnej KYC a compliace agendy súvisiacej s prideleným portfóliom klientov.
Administratívne činnosti primárne súvisiace s prideleným portfóliom klientov.

Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
Prácu v profesionálnom tíme a priestor pre sebarealizáciu
Mzdové ohodnotenie podľa skúseností a pracovných výsledkov
Zamestnanecké výhody
Možnosť odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

VŠ vzdelanie
Skúsenosť s korporátnym financovaním (z bankového prostredia) min. 1-3 roky
Znalosť bankových produktov a postupov
Orientácia vo finančných výkazoch
Analytické schopnosti
Dobré komunikačné, prezentačné a negociačné schopnosti
Vysoká miera osobnej integrity
Zodpovednosť, dôslednosť, otvorenosť a pozitívny prístup
Užívateľsky solídne počítačové schopnosti (MS Office – hlavne Excel a Word)
Znalosť anglického jazyka na min. úrovni B2
Vodičské oprávnenie skupiny B

Komerční banka, a.s. is a member of Société Générale Group with a dominant position in Czech Republic. Komerční banka serves the corporate clients through Komerční banka, a.s., foreign bank branch, which is focused on large and medium-sized enterprises with a turnover of EUR 40 million or more. Societé Générale Group is one of the leading global financial services providers and employs 157,000 people worldwide.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3662339  Megjelentetés dátuma: 24.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 2 000 EUR/mesiac v závislosti od seniority kandidáta a jeho individuálnych skúseností a znalostí.