Business analytik/čka, KB a.s., pobočka zahraničnej banky

Komerční banka, a.s.

Miesto práce
Hodžovo nám. 1a, 811 06 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiac v závislosti od seniority kandidáta a jeho individuálnych skúseností a znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete pracovať na zlepšení procesov, automatizácii a vývoji aplikácii naprieč celou bankou od úplného začiatku až po úspešné nasadenie
Budete zodpovedať za analýzu, návrh a realizáciu požadovaných zmien, typicky pôjde o: zber obchodných požiadaviek od zadávateľov, analýzu stávajúcich procesov a návrh cieľových procesov, definíciu požiadaviek na IT automatizáciu riešenia, analýzu dopadov do organizácie, tvorba use-case, tvorba high-level funkčného návrhu IT riešenia, tvorba a úprava pracovných inštrukcií a pravidiel podľa cieľových procesov a cieľového riešenia
Budete tiež podporovať a podieľať sa na užívateľských akceptačných testoch a nasadení riešení do produkčného režimu
Budete poskytovať prevádzkovú podporu užívateľom aplikácií a riešení servisných požiadaviek

Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej finančnej skupiny
Prácu v priateľskom, inšpirujúcom, profesionálnom a dynamickom prostredí
Jedinečnú príležitosť podieľať sa na zaujímavých projektoch a aktivitách
Možnosť výberu školení v rôznych oblastiach, ktoré Vás zaujímajú a prospievajú k Vášmu ďalšiemu rozvoju
Zaujímavé zamestnanecké benefity a finančné ohodnotenie. Našim zamestnancom ponúkame nadštandardné množstvo zamestnaneckých výhod (týždeň dovolenky naviac, stravné plne hradené zamestnávateľom, príspevok na voľnočasové aktivity atď.)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Znalosť analytických postupov a metód, prax v oblasti obchodných analýz v bankovníctve najmenej 2 roky
Znalosť problematiky bankovníctva, zodpovedajúcich produktov a procesov
Znalosť životného cyklu projektu a metodiky jeho riadenia
Dobrá znalosť angličtiny - slovom i písmom
Schopnosť efektívne spolupracovať v rámci tímov, komunikácia s obchodnými útvarmi aj IT vývojovým tímom
Analytické myslenie na veľmi dobrej úrovni, prezentačné a komunikačné schopnosti
Precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, iniciatíva a ochota

Komerční banka, a.s. is a member of Société Générale Group with a dominant position in Czech Republic. Komerční banka serves the corporate clients through Komerční banka, a.s., foreign bank branch, which is focused on large and medium-sized enterprises with a turnover of EUR 40 million or more. Societé Générale Group is one of the leading global financial services providers and employs 157,000 people worldwide.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3621198  Megjelentetés dátuma: 19.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 2 000 EUR/mesiac v závislosti od seniority kandidáta a jeho individuálnych skúseností a znalostí.