Mzdový účtovník/personalista - zastupovanie počas MD/RD

KOLOS TRNAVA, spol. s r.o.

Miesto práce
Andreja Hlinku 40, 917 01 Trnava
Termín nástupu
01.05.2021
900 EUR/mesiac+ odmena v závislosti od počtu spracovaných miezd

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexné spracovanie miezd (dochádzky, prekážok v práci, PN, zrážok z miezd, náhrad škôd, nepeňažných príjmov, odmien, daňových bonusov, výplatných pások, rekapitulácií, príkazov na úhradu, spracovanie výkazov do poisťovní a na DÚ, ročných zúčtovaní, spracovanie ELDP)
• vystavovanie potvrdení pre zamestnancov, komunikácia s úradmi v SR a zahraničí
• poradenstvo pre zamestnávateľov a ich zamestnancov v oblasti Zákonníka práce, zákona o sociálnom poistení a zákona o zdravotnom poistení
• kompletné vedenie personálnej agendy (Príprava pracovných zmlúv, dohôd, vrátane dodatkov...)
• evidencia došlej a odoslanej pošty
• samovzdelávanie, sledovanie a implementácia platných legislatívnych zmien

príjemný pracovný kolektív, flexibilný pracovný čas, odmeny podľa dosiahnutých výkonov, bezplatné vzdelávanie na odborných školeniach a seminároch

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

personálna a mzdová agenda

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, ústretovosť a príjemné vystupovanie voči klientom a pracovníkom inštitúcií

Kolos Trnava, spol. s r.o. sa viac ako 30 rokov zaoberá komplexným vedením účtovníctva, vedením personálnej a mzdovej agendy a ekonomickým poradenstvom

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4026687  Megjelentetés dátuma: 2.3.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac