Konstruktér / mechanical engineer

Kollmorgen, s.r.o.

Místo práce
Modřice, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu inženýrů hledáme nového kolegu na pozici Mechanical Engineer/Konstruktér, který po zaškolení převzezme zodpovědnost za samostatné vedení projektů v oblasti vývoje elektromotorů.

Náplň práce:

  • je zodpovědný za vývoj technického řešení a podílí se na tvorbě technických návrhů, ze kterých potom v rámci spolupráce s ostatními členy projektového týmu vybírá nejvhodnější variantu, která bude splňovat požadavky zákazníka a bude realizovatelná ve výrobě
  • je zodpovědný za vytváření, údržbu, modifikace a revize výkresové dokumentace
  • je podporou oddělení nákupu, kvality a výroby vzhledem k přesným specifikacím jednotlivých komponent motorů
  • vytváří a upravuje výrobní postupy a výrobní kusovníky
  • je zodpovědný za kvalifikaci a posouzení výrobních odchylek požadovaných oddělením kvality, nákupu nebo výroby
  • řeší a zodpovídá technické dotazy zákazníků
  • podílí se na kalkulaci standardní ceny komponentů
  • je podporou kvalifikačních testování alternativních materiálů a komponent
  • držitel pozice zodpovídá za správnost údajů v technické dokumentaci (výkresy, kusovníky, další specifikace)
  • úzce spolupracuje s útvarem výroby a kvality za účelem splnění požadavků zákazníků
  • podílí se na plnění Kaizen aktivit stanovených svým nadřízeným

Požadavky:

  • VŠ strojního zaměření
  • 1-2 roky praxe na obdobné pozici v oblasti vývoje a konstrukce ve výrobní společnosti výhodou
  • výhodou je také předchozí zkušenost s konstrukcí a vývojem elektromotorů
  • dobré komunikační schopnosti
  • angličtina na velmi dobré úrovni (denní komunikace v AJ)

Nabízíme

  • možnost sebeuplatnění
  • reálná možnost profesního růstu
  • dobré finanční ohodnocení
  • technická i softskillová školení, možnost využití angličtiny v praxi
  • příjemný a přátelský pracovní kolektiv
  • vyjímečný balíček benefitů

Životopisy a odpovědi

Poskytnutím CV udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů:
Ve smyslu zákona 101/2000 sb., dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů firmě Kollmorgen, s.r.o. Jste si vědom/vědoma toho a souhlasíte s tím, že firma bude Váš životopis evidovat po dobu 1 roku. Poté bude životopis automaticky vyřazen z evidence a skartován. O vyřazení můžete požádat sám před uplynutím této doby, a to písemnou formou.

Jste pozitivní a pracovití ?
ROZTOČTE TO S NÁMI

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně