Sales Specialist/Assistant s potenciálom na Junior KAM

Kofola a.s.

Miesto práce
Rajecká Lesná 1, Rajecká Lesná
Termín nástupu
01.06.2021
950 EUR/mesiacfinálna ponuka mzdy závisí od skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si energický človek s otvorenou mysľou, ale zvládaš s prehľadom aj organizačne zložitejšie úlohy? Bavia Ťa analýzy a excel máš v malíčku? Máme pre Teba skvelú príležitosť stať sa podporou a parťákom tímu Key Account Managerov v Rajeckej Lesnej.

Čo Ťa u nás čaká?
• hra s dátami pri tvorbe predajných analýz a reportov
• kreatívne vyžitie pri príprave a spracovaní prezentácií pre jednania s významnými
zákazníkmi, ale tiež pre interné konferencie a meetingy.
• koordinácia a vyhodnocovanie aktivít
• nebudeš len administratívnou podporou šéfa a kolegov v obchodnom tíme, Tvoju
kariéru môže v budúcnosti naštartovať aj možnosť zverenia zákazníka a postup na
pozíciu Junior Key Account Managera.

A čo pre Teba máme my?
• skvelú partiu ľudí
• férové ohodnotenie s motivačnou prémiovou zložkou, po skúšobnej dobe možnosť navýšenia mzdy
• flexibilnú pracovnú dobu
• 5 týždňov dovolenky pre všetkých
• možnosť profesionálneho rozvoja a kariérny postup na pozíciu Junior KAM
• príspevok na stravovanie
• zvýhodnené mobilné tarify i pre celú rodinu
• spoločné firemné akcie: obchodné konferencie, tímové aktivity
• interné súťaže o zaujímavé ceny (vstupy na kultúrne akcie, festivaly a i.)
• dobroty z Kofoly
• pitný režim na pracovisku
• samozrejmosťou sú nevyhnutné pracovné prostriedky: notebook, mobilný telefón

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu a spĺňania požiadaviek vyplňte, prosím, online formulár uchádzačov o prácu, ktorý sa Vám zobrazí po kliknutí na kolónku "poslať spoločnosti životopis".
Na výberové stretnutie budeme pozývať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a poslali svoj životopis, motivačný list a vyplnený dotazník. Vybraných kandidátov budeme pozývať na stretnutie telefonicky alebo mailom v priebehu mája 2021.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Administrácia SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, administratíva

Počet rokov praxe

2

Čím nás zaujmeš?
• uprednostňujeme vysokoškolské vzdelanie, môžeš byť i absolvent
• si fajn parťák do tímu
• si zodpovedná osobnosť, komunikačné a organizačné zručnosti
• svojimi analytickými schopnosťami, záujmom o retailových zákazníkov, kreativitou
tímovosťou
• dobrou znalosťou MS Office, v Exceli zvládneš kontingenčné tabuľky i zložitějšie
vzorce, v Power Pointe zasa prezentácie
• uvítame znalosť práce v SAPe

Sme Kofola.

Kofola ČeskoSlovensko vyrába nealkoholické nápoje so starostlivosťou a láskou, a to hneď v deviatich závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí viac ako 1 800 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme pyšní na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky, ktoré nájdete tu. Adriatický región zásobujeme slovinskou minerálnou vodou Radenska a chorvátskou minerálnou vodou Studenac. V roku 2017 spoločnosť kúpila poľského výrobcu ovocných a bylinných produktov Premium Rosa. Medzi naše posledné akvizície patrí aj spoločnosť LEROS, tradičný český výrobca zmesí z liečivých rastlín a slovenská minerálna voda Kláštorná.

Pod licenciou vyrábame a distribuujeme RC Colu a Oranginu. Máme radosť, že sme výhradným distribútorom značiek Evian, Badoit a Rauch pre Česko a Slovensko a tiež oficiálnym distribútorom liečivej vody Vincentka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4067349  Megjelentetés dátuma: 22.4.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac