Obchodný zástupca Retail Nitra, Levice, Zlaté Moravce, Topoľčany

Kofola a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.10.2019
Základný plat 800€ brutto + motivujúce mesačné prémie vo výške 40% závislé od plnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš obchodný tím potrebuje posilu!
Nebaví Ťa sedieť v kancelárii a dávaš prednosť dynamickému zamestnaniu, chceš byť dennodenne na cestách v "kofolovom" aute, tak je táto pozícia práve pre Teba.
Tvojou každodennou úlohou bude :
* starostlivosť o pridelených zákazníkov v segmente Retail - región Nitra, Levice, Zlaté Moravce, Topoľčany
* zabezpečenie objednávok a navyšovanie predaja produktov,
* plnenie plánov predaja,
* marketingové aktivity, umiestňovanie POP a POS materiálov,
* reporting, administratíva.

Zamestnanecké výhody a benefity:
- motivujúce ohodnotenie v závislosti od Tvojho pracovného výkonu (základ + prémie),
- ručíme za skvelý kolektív a pracovné prostredie,
- pomôžeme Ti neustále rásť a vzdelávať sa,
- systém benefitov - finančné odmeny, teambuildingy, pitný režim a mnoho iných...,
- určite Ti poskytneme moderné pracovné prostriedky potrebné pre komfortný výkon práce - automobil, telefón, tablet.

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu a spĺňania požiadaviek vyplňte, prosím, online formulár uchádzačov o prácu, ktorý sa Vám zobrazí po kliknutí na kolónku "poslať spoločnosti životopis". Životopisy mailom nebudú zaradené do výberového konania.
Na výberové stretnutie pozveme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a poslali svoj životopis a motivačný list podľa definovaných podmienok. Vybraných kandidátov budeme pozývať na stretnutie telefonicky alebo mailom.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

A čo očakávame od "Kofoláka?"
* si srdcom Kofolák (Keď ju miluješ, nie je čo riešiť. :)
* si orientovaný na požiadavky zákazníka, ale aj pripravený hájiť záujmy spoločnosti,
* máš príjemné vystupovanie v telefonickom i osobnom kontakte
* odzbrojíš nás svojimi argumentačnými schopnosťami,
* máš ťah na bránku a si orientovaný na výsledok,
* samozrejmosťou je aktívne šoférovanie,
*Tvoje bydlisko by malo byť v uvedenom regióne.

Sme Kofola.

Kofola ČeskoSlovensko vyrába nealkoholické nápoje so starostlivosťou a láskou, a to hneď v deviatich závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí viac ako 1 800 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme pyšní na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky, ktoré nájdete tu. Adriatický región zásobujeme slovinskou minerálnou vodou Radenska a chorvátskou minerálnou vodou Studenac. V roku 2017 spoločnosť kúpila poľského výrobcu ovocných a bylinných produktov Premium Rosa. Medzi naše posledné akvizície patrí aj spoločnosť LEROS, tradičný český výrobca zmesí z liečivých rastlín a slovenská minerálna voda Kláštorná.

Pod licenciou vyrábame a distribuujeme RC Colu a Oranginu. Máme radosť, že sme výhradným distribútorom značiek Evian, Badoit a Rauch pre Česko a Slovensko a tiež oficiálnym distribútorom liečivej vody Vincentka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3749138  Megjelentetés dátuma: 27.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základný plat 800€ brutto + motivujúce mesačné prémie vo výške 40% závislé od plnenia cieľov