Junior konzultant informačných systémov

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda 1000 EUR bude po skúšobnej dobe navýšená a doplnená o pravidelné odmeny vypočítané na základe spoločných aj individuálnych úspechov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dlhoročne zabehnutého tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý nám pomôže ešte viac rásť a rozvíjať náš systém EVIDEI, ktorý sa stáva stále viac známym nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.
Viac o EVIDEI, jeho podstate a fungovaní, našich referenciách a partnerskej sieti nájdete na www.evidei.com

Medzi hlavné úlohy konzultanta patrí:
  • IT podpora (e-mail, telefón, helpdesk, osobné stretnutia)
  • 1st level support pre slovenských zákazníkov
  • testovanie nový verzií, podporovanie a rozvíjanie EVIDEI
  • spolupráca s tímom na analýzach ďalšieho vývoja (architektúra, nové funkcie)
  • komunikovanie so zákazníkmi, poskytovanie poradenstva pri implementácii a proces implementácie

  • spoločnosť s pevnými základmi a tým záruka stability
  • flexibilný pracovný čas
  • aktívna asistencia kolegov z oddelenia pri adaptácií na prácu
  • finančné príspevky na vzdelávanie a osobnostný rast

Ak vás pracovná ponuka zaujala, zašlite prosím Váš životopis a motivačný list na uvedený kontakt.

Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika/Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
SQL - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • analytické myslenie
  • technické myslenie
  • komunikatívnosť
  • samostatnosť
  • tvorivosť
  • flexibilita

Očakávame, že náš nový kolega bude mať záujem o IT nie len na úrovni používateľa. Bude mať chuť spolupracovať na vývoji a bude mu záležať na napredovaní produktu. Bude mať chuť na sebe pracovať, vzdelávať sa a posúvať sa dopredu.

Samostatnosť a zodpovednosť za plnenie úloh po procese adaptácie je nutnosťou. Práca Ťa musí hlavne baviť! Priame skúsenosti s rolou konzultanta nie sú podmienkou, veľa Ťa naučíme, hlavne musíš chcieť!

Pozícia je vhodná aj pre absolventov alebo študentov vyšších ročníkov VŠ.

KODYS Slovensko je jedna z najvýznamnejších spoločností na trhu IT riešení v oblasti automatickej identifikácie a spracovania dát pôsobiaca na Slovensku už viac ako 25 rokov. Poskytujeme riešenia pre mobilitu podnikových dát, automatickú identifikáciu (čiarové kódy, RFID, Voice), mobilné riešenia pre logistiku, distribúciu a i., WLAN&LAN siete, tlačiarne čiarových kódov a plastových kariet. Tieto riešenia naším zákazníkom prinášajú výraznú úsporu nákladov a zvyšovanie efektivity, vďaka čomu sú stále žiadané a dopyt po našich riešeniach neustále rastie. Našimi partnermi sú špičkoví výrobcovia AutoID technológií ZEBRA, HONEYWELL, DATALOGIC ako aj sieťových technológií Extreme Networks, CISCO a MDM systémov (Wavelink, SOTI) a iní. Okrem tradičných technológií prinášame na trh stále nové riešenia, vďaka čomu sa naši zamestnanci môžu neustále vzdelávať a zdokonaľujú svoje znalosti vo svojom obore.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Našim cieľom je mať u nás šťastných a nadšených ľudí.

ID: 1684241  Megjelentetés dátuma: 15.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac