Vodič

KOČIŠ s.r.o.

Miesto práce
Víťazná 190/40, Partizánske-Veľké Bielice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
od Septembra do Decembra
576 EUR + variabilná zložka mzdy (spolu brutto v priemere 1300 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

preprava v rámci Slovenska

- moderný vozový park - Mercedes Benz, Volvo, Man,
- automatické platenie mýta,
- stravné lístky platené nad rámec zákona,
- ubytovanie zabezpečené,
- presne určený pracovný čas,

Informácie o výberovom konaní

platné psychotesty, KKV
prosíme zaslať súhlas so spracovaním osobných údajov

"V súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v žiadosti o zamestnanie, životopise a iných poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli spracúvané, kopírované, skenované, príp.inak zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Kočiš s.r.o. za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie .
Súhlas platí do doby jeho písomného odvolania,
najdlhšie do 2 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Prehlasujem, že mnou poskytnuté údaje sú pravdivé.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, bezúhonnosť, profesionalita, prax vítaná

Dopravná spoločnosť zaoberajúca sa prepravou v rámci SR a zahraničia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2328173  Megjelentetés dátuma: 10.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 576 EUR + variabilná zložka mzdy (spolu brutto v priemere 1300 EUR)