Operátor výroby -lisovňa

APIS Plastic Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
3,56 EUR/hod.3,56 Eur / hod. +50,- Eur/mesiac dochádzkový bonus+prémiový bonus+príplatky za zmennosť / nočný, sobota, nedeľa/ priemerná mesačná hodinová mzda je 4,95Eur závisí podľa počtu odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha lisu
-výkon výrobných operácií súvisiacich s výrobou
-vedenie zmenových výrobných záznamov
-kontrola kvality výrobkov

- dochádzkový bonus 50 EUR/mesiac
- firemná preprava z vybraných lokalít
- firemný Vianočný večierok
- vitamínové balíčky a Mikulášske balíčky
- príspevok na stravu
- motivačný bonusový systém
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok pri svadbe zamestnanca
- odmeny pre najlepších zamestnancov
- preplatenie výdavkov na regeneráciu pracovnej sily
- stravné lístky
- ročný bonus

Žiadosti so životopismi zasielajte na uvedenú kontaktnú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Do predmetu e-mailu uveďte názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Prosíme Vás o pripojenie nasledovného súhlasu:
V súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom životopise spoločnosťou SUMMIT AUTOTECH Slovakia DCA s.r.o., so sídlom Areál ZŤS 924, 018 41 Dubnica nad Váhom, IČO: 36 352 411 v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- pracovitosť, zodpovednosť
- spoľahlivosť
- loajalita
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke / denná, nočná, voľno, voľno/

APIS Plastic Slovakia s.r.o. je stabilná medzinárodná spoločnosť založená v r. 2006 ako jeden z hlavných dodávateľov interiérových plastov pre KIA Motors Slovakia s perspektívou ďalších atraktívnych kontraktov. Spoločnosť aktívne pôsobí vo výrobnej sfére na Slovensku a v Poľsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 399323  Megjelentetés dátuma: 14.8.2020  Alapbér (bruttó): 3,56 EUR/hod.