Manažér oddelenia výroby

APIS Plastic Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sústavné preverovanie, vylepšovanie výrobného procesu, znižovanie nákladov na nekvalitnú výrobu,
- zodpovedá za celkový chod výroby v spoločnosti,
- rozpracováva plán výroby, zostavuje a rozpisuje operatívne plány výroby v spolupráci so supervízorom plánovania,
- kontroluje plnenie výrobných úloh, analyzuje ich priebeh a navrhuje opatrenia,
- vydáva výrobné príkazy k zabezpečovaniu úloh na základe rozhodnutia výrobného manažéra,
- spoluzodpovedá za riadenie a koordináciu výrobného procesu,
- spoluzodpovedá za optimálnu produktivitu a plnenie výrobného plánu,
- zabezpečuje efektivitu výroby minimalizáciou časov a maximalizáciou produkčných kapacít,
- zodpovedá za dodržanie pracovných postupov vo výrobe,
- úzko kooperuje priamo s manažérom podniku, supervízorom plánovania a materiálového odd.,
- podieľa sa na zvyšovaní kvalifikácie výrobných pracovníkov,
- motivuje a komunikuje s výrobnými pracovníkmi,
- plnenie podmienok vyplývajúcich z normy ISO 14001 a IATF 16949,
- minimalizuje enviromentálne vplyvy na ŽP

- príjemné pracovné prostredie
- ohodnotenie podľa dosahovaných výsledkov
- teambuildingy a Vianočný večierok
- príspevok na stravu
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok pri svadbe zamestnanca
- odmeny pre najlepších zamestnancov
- odmeny pri darovaní krvi, Jánskeho plakety
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily zo SF
- externé školenia na zvyšovanie kvalifikácie

Svoje životopisy a motivačné listy nám prosím zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

plánovanie, organizovanie ľudí, výrobný podnik, vedenie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, schopnosť pracovať v tíme, schopnosť pracovať pod stresom, organizačné a riadiace schopnosti, prirodzená autorita.

APIS Plastic Slovakia s.r.o. je stabilná medzinárodná spoločnosť založená v r. 2006 ako jeden z hlavných dodávateľov interiérových plastov pre KIA Motors Slovakia s perspektívou ďalších atraktívnych kontraktov. Spoločnosť aktívne pôsobí vo výrobnej sfére na Slovensku a v Poľsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3327943  Megjelentetés dátuma: 28.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1800 EUR