Poradca pre zateplenie rodinných domov (technické poradenstvo)

Knauf Insulation, s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacUvedená základná mzda je minimálna garantovaná pre túto pozíciu, finálna výška základnej mzdy bude predmetom dohody po zohľadnení skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívneho kolegu (ideálne absolventa stavebnej alebo drevárskej VŠ), ktorý chápe, že ľuďom treba pri stavbe domu poradiť, aby si dokázali správne vybrať.

Hlavné aktivity a zodpovednosti na pozícii:
- E-mailová, telefonická komunikácia a chat so zákazníkmi,
- Zákazníkov budeš oslovovať a dobre počúvať,
- To všetko, aby si pochopil ich problémy a potreby a ponúkol im optimálne riešenie pri stavbe rodinného domu (so zameraním na riešenie zateplenia),
- Budeš im poskytovať kvalitné poradenstvo i prvú pomoc pri problémoch,
- Budeš sprostredkovávať komunikáciu so stavebnými firmami,
- A popri zdolávaní prekážok, budeš prijímať nové výzvy.

- Atraktívna možnosť dosiahnuť bonus podľa výkonu
- Flexibilná pracovná doba
- Pravidelné vzdelávanie a rozvoj zamestnancov
- Priestor pre kariérny rast
- Práca v príjemnom office, dobrá kávička a čaj sú samozrejmosťou
- Dobrá strava v zamestnaneckej jedálni
- Zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu
- Príspevok na 3. pilier (DDS)
- Výber benefitov z ponuky (Benefit Plus)
- Športové aktivity

Ak sa ti táto pozícia páči a spĺňaš naše podmienky tak neváhaj a pošli nám CV spolu s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebná fakulta, drevárska fakulta – odbor drevostavby, protipožiarna ochrana a bezpečnosť

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Základy
ArchiCAD - Základy
Revit - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou je pracovná skúsenosť v predaji alebo skúsenosti s realizáciou stavieb (aj brigády)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a kultivované vystupovanie, ochota pomáhať,
- empatia a prozákaznícky prístup,
- obstojný prehľad o stavebných materiáloch,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- komunikatívnosť, pohotovosť,
- otvorenosť zmenám a dynamickému prostrediu,
- logické myslenie a zmysel pre detail.

Jediný slovenský výrobca minerálnych tepelných izolácií Knauf Insulation s.r.o. Nová Baňa je úspešnou firmou s približne 270 zamestnancami. Výrobný závod v Novej Bani je členom medzinárodnej skupiny Knauf Insulation , ktorá je jednou z najrýchlejšie rastúcich firiem v izolačných materiáloch so 40 ročnou históriou. Knauf Insulation zamestnáva viac ako 5500 zamestnancov vo viac ako 40 krajinách a vyrába vo viac ako 30 výrobných závodoch. Je stabilnou skupinou s ročným obratom presahujúcim 1,7 miliardy EUR. Zameriava sa na komplexné riešenie v znižovaní energetickej náročnosti pre bytové a nebytové stavby a priemyselných zákazníkov.

Misiou spoločnosti je spochybňovať konvenčné myslenia a vytvárať inovatívne izolačné riešenia, ktoré ovplyvnia spôsob, akým budeme žiť a stavať v budúcnosti. To všetko so starostlivosťou o ľudí, ktorí tieto riešenia vytvárajú, o tých, ktorí ich používajú a o svet, na ktorom nám všetkým záleží.

Ďalšie informácie nájdete na:
www.knaufinsulation.sk
www.knaufinsulation.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4003813  Megjelentetés dátuma: 25.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac