Logo Knauf Insulation, s.r.o.

Operátor koncových zariadení (1250 EUR v hrubom po nástupe)

Knauf Insulation, s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
dohodou
830 EUR/mesiacUvedená základná mzda je nástupná. Celková hrubá mzda pri nástupe spolu s ostatnými zložkami je vo výške od 1250 EUR za plný mesiac (plus navyše k tomu 1x ročne vyplácané 13. plat, 14. plat, odmena za dochádzku a iné platby).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho výrobného tímu hľadáme kolegu na pozíciu Operátor koncových zariadení. Činnosti a úlohy, ktoré zabezpečuje pracovník na pozícii:
• zodpovedá za balenie výrobkov, ich správne označenie etiketou a vyrobené množstvo podľa sortimentného rozpisu s minimalizovaním strát,
• zabezpečuje nastavenie PE fólie na baliacom zariadení tak, aby bol dodržaný požadovaný výsledný efekt,
• zodpovedá za priebežnú kontrolu a vyhodnocovanie kvality výrobkov,
• fyzicky kontroluje a udržiava čistotu zverených zariadení,
• hlási nepriaznivé udalosti, ktoré vzniknú na jeho pracovisku, svojmu nadriadenému,
• spolupracuje so zmenovou údržbou pri odstraňovaní porúch na zariadení,
• počas opráv vykonáva čistiace práce na jemu zverenom zariadení,
• spolupracuje s ostatnými pracovníkmi na zmene pri plnení pracovných povinností,
• podieľa sa na spracovaní a údržbe pracovných postupov,
• spolupracuje na udržaní kontinuálnej výroby
• práca je na zmeny v nepretržitej prevádzke (12 hod. zmeny sa striedajú: 2 dni denná - 2 dni nočná - 4 dni voľno)

- variabilná zložka mzdy 20 % vyplácaná mesačne podľa dosiahnutých výsledkov
- zmenové a nadčasové príplatky nad rámec Zákonníka práce
- 13. a 14. plat
- príspevok na DDS (3. pilier)
- odmena za dochádzku
- možnosť výberu benefitov z ponuky
- stravovanie vo vlastnej závodnej jedálni
- ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy (odmeny pri životných a pracovných jubileách, príspevok na letný tábor dieťaťa a pod.)

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, budeme radi, keď nám pošlete svoj životopis prostredníctvom odkazu nižšie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- komunikačné schopnosti
- schopnosť pracovať v tíme
- flexibilita
- ochota pracovať na zmeny v nepretržitej prevádzke

Jediný slovenský výrobca minerálnych tepelných izolácií Knauf Insulation s.r.o. Nová Baňa je úspešnou firmou s približne 270 zamestnancami. Výrobný závod v Novej Bani je členom medzinárodnej skupiny Knauf Insulation , ktorá je jednou z najrýchlejšie rastúcich firiem v izolačných materiáloch so 40 ročnou históriou. Knauf Insulation zamestnáva viac ako 5500 zamestnancov vo viac ako 40 krajinách a vyrába vo viac ako 30 výrobných závodoch. Je stabilnou skupinou s ročným obratom presahujúcim 1,7 miliardy EUR. Zameriava sa na komplexné riešenie v znižovaní energetickej náročnosti pre bytové a nebytové stavby a priemyselných zákazníkov.

Misiou spoločnosti je spochybňovať konvenčné myslenia a vytvárať inovatívne izolačné riešenia, ktoré ovplyvnia spôsob, akým budeme žiť a stavať v budúcnosti. To všetko so starostlivosťou o ľudí, ktorí tieto riešenia vytvárajú, o tých, ktorí ich používajú a o svet, na ktorom nám všetkým záleží.

Ďalšie informácie nájdete na:
www.knaufinsulation.sk
www.knaufinsulation.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3933275  Megjelentetés dátuma: 7.3.2024  Alapbér (bruttó): 830 EUR/mesiac