Konštruktér (Projektant)

Knauf Insulation, s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
podľa dohody
od 1250 EUR mesačne pri nástupe + variabilná zložka 15 % vyplácaná štvrťročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu nášho investičného oddelenia hľadáme nového kolegu, ktorého úlohou bude pripravovať návrhy technických riešení a spracovávať výkresovú dokumentáciu pre úpravy súčastí výrobných liniek a ich funkcie.

Hlavné úlohy a zodpovednosti:
* spracováva výkresovú dokumentáciu pre pripravované technické riešenia a úpravy súčastí zariadení výrobných liniek,
* kontroluje a zodpovedá za vypracovanú technickú dokumentáciu,
* pripravuje návrhy technického riešenia pre modernizáciu, rekonštrukciu a úpravy výrobných a technologických zariadení,
* vypracováva a koordinuje s externými dodávateľmi vypracovanie konštrukčnej technickej dokumentácie,
* spolupracuje pri návrhu projektovej dokumentácie vypracovanej externým dodávateľom,
* aktualizuje výkresovú dokumentáciu na základe vykonaných zmien na strojnotechnologických zariadeniach výrobných liniek v rámci údržby a investičnej výstavby,
* zabezpečuje vstupnú kontrolu vyrábaných náhradných dielov v súlade s platnými internými smernicami.

- 13. a 14. plat,
- príspevok na DDS (3. pilier),
- odmena za dochádzku,
- možnosť výberu benefitov z ponuky
- ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy
- pružný pracovný čas

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, budeme radi, keď nám pošlete svoj životopis prostredníctvom odkazu nižšie. Váš životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer (strojníctvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- prax v práci s CAD systémami
- komunikačné zručnosti
- koordinačné zručnosti
- precíznosť
- zodpovednosť
- tímový hráč

Jediný slovenský výrobca minerálnych tepelných izolácií Knauf Insulation s.r.o. Nová Baňa je úspešnou firmou s približne 270 zamestnancami. Výrobný závod v Novej Bani je členom medzinárodnej skupiny Knauf Insulation , ktorá je jednou z najrýchlejšie rastúcich firiem v izolačných materiáloch so 40 ročnou históriou. Knauf Insulation zamestnáva viac ako 5500 zamestnancov vo viac ako 40 krajinách a vyrába vo viac ako 30 výrobných závodoch. Je stabilnou skupinou s ročným obratom presahujúcim 1,7 miliardy EUR. Zameriava sa na komplexné riešenie v znižovaní energetickej náročnosti pre bytové a nebytové stavby a priemyselných zákazníkov.

Misiou spoločnosti je spochybňovať konvenčné myslenia a vytvárať inovatívne izolačné riešenia, ktoré ovplyvnia spôsob, akým budeme žiť a stavať v budúcnosti. To všetko so starostlivosťou o ľudí, ktorí tieto riešenia vytvárajú, o tých, ktorí ich používajú a o svet, na ktorom nám všetkým záleží.

Ďalšie informácie nájdete na:
www.knaufinsulation.sk
www.knaufinsulation.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3688566  Megjelentetés dátuma: 12.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1250 EUR mesačne pri nástupe + variabilná zložka 15 % vyplácaná štvrťročne