Čašníčka/čašník, kaviareň Lučenec

KNAR, s.r.o.

Miesto práce
Novohradská, Lučenec
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do našej kaviarne v centre Lučenca šikovných čašníkov / čašníčky s pozitívnym myslením, silnou orientáciou na zákazníka a s úsmevom na tvári.
Pokiaľ toto spĺňate, Vašou náplňou práce bude:
- príprava kávy a nápojov
- priebežné udržiavanie čistoty
- obsluha a komunikácia so zákazníkom
- aktívny predaj kávy, nápojov, miešaných nápojov, vína
- obsluha pokladne
- ďalšie súvisiace činnosti podľa pokynov zamestnávateľa
Mladý kolektív
Úvodné zaškolenie
Kariérny a platový rast

Odmeny

Svoje štruktúrované životopisy s fotografiou prosím posielajte na [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, barmanka, čašník

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita, ochota učiť sa nové veci

Naša spoločnosť sa pýši prevádzkovaním viacerých renomovaných gastronomických zariadení s pevnou a lojálnou klientelou. Týmto sme sa stali jedným z najvýznamnejších gastronomických zamestnávateľov v nášom okrese.

Naša spoločnosť je stabilná a dobre zakorenená, čo nám umožňuje nielen úspešne pôsobiť, ale aj aktívne sa rozvíjať. Zameriavame sa na spoluprácu a vzájomnú podporu, čo nám pomáha prekonať výzvy každého obdobia. Práve vďaka našej solídnej pôde sa považujeme za spoľahlivého a solventného zamestnávateľa, ktorý vám dokáže zaručiť stabilnú a dlhodobú pracovnú príležitosť.
www.knar.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2423264  Megjelentetés dátuma: 24.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900