Operátor vo výrobe Nemecko

KMMT s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
11.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá manuálna práca s drobnými komponentami pre automobilový priemysel. Trojzmenná prevádzka.

Dlhodobá práca, moznosť nadčasov, práca aj v sobotu, hradené ubytovanie, nadštandartné platové ohodnotenie

Kandidáti nás môžu kontaktovať mailom, alebo telefonicky na čísle +421 917 119 501. Prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom, prípadne nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota vycestovať , samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť KMMT je mladá a dynamicky sa rozvíjajúca personálna spoločnosť, ktorá zabezpečuje pre svojich klientov pracovnú silu zo zahraničia. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov ambicióznych ľudí, ktorí majú radi výzvy. Každý individuálny úspech oceňujeme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3413924  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500