Nový rok 2020 - Elektrikár / elektromechanik / elektromontér - Nemecko, Holandsko

KM - JOB s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď po úspešnom pohovore
Mzdové podmienky (brutto)
Od 35 000 Kč/mesiaciné zložky mzdy + 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA NEMECKO, HOLANDSKO . AJ PRE ABSOLVENTOV. Společnost se zabývá modernizací a výstavbou telekomunikačních zařízení pro mobilní operátory v rámci EU.
Operátor předmontáže - sklady
Název pozice:
Operátor předmontáže
Popis práce
Nastupující Operátor předmontáže pracuje v 2-3 členném týmu ve skladu v Amsterdamu. Přímo na pracovišti je zaškolen Team Leaderem a provádí předmontáž telekomunikačních zařízení a přípravu tohoto zařízení pro montážní týmy.
Zaměstnanec bude vyjíždět na pravidelné turnusové pracovní cesty do Holandska (3 týdny Holandsko, 1 týden volno). Pozice je vhodná také pro absolventy.
Požadované znalosti a dovednosti:
- ŘP sk. B výhodou
- SŠ/SOU/SPŠ - technické vzdělání výhodou
- Praxe zámečníka výhodou
- Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice (vyhl. 50) výhodou
- Znalost cizího jazyka (Angličtina/Němčina/Holandština) výhodou, není podmínkou
- Samostatnost, pečlivost
- Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- Práci v atraktivním oboru ve stabilní české společnosti
- Hlavní pracovní poměr
- Doprava a ubytování v zahraničí je zajištěna a hrazena zaměstnavatelem
- Zajištění veškerých potřebných školení
- Zajímavé finanční příjmy (35 000 - 40 000,-Kč/měsíc) netto
- Stravné vypláceno v eurech
- Prémie, vzdělávací kurzy

Technik technologie
Popis práce
Nastupující technik je zařazen do pracovního týmu s Team Leaderem, který ho do prací zaškolí. Team provádí instalaci a montáž telekomunikačních zařízení. Pro práci ve výškách je zaměstnanec odborně vyškolen u certifikovaného školitele a vybaven ochrannými prostředky.
Šikovný zaměstnanec, který předvede své schopnosti, postupuje rychle na vyšší pozice.
Technik bude vyjíždět na pravidelné turnusové pracovní cesty do Německa/Holandska (3 týdny Německo/Holandsko, 1 týden volno).
Pozice je vhodná také pro absolventy.
- SŠ/SOU/SPŠ - technického směru výhodou
- Elektro vzdělání výhodou (vyhl. 50)
- ŘP sk. B podmínkou
- Znalost cizího jazyka výhodou (AJ/NJ/Holandština)
- Dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost (způsobilost pro práci ve výškách)
Nabízíme:
- Práci ve stabilní české společnosti
- Doprava a ubytování zajištěno a hrazeno zaměstnavatelem
- Zajištění veškerých potřebných školení (práce ve výškách, ČČK, elektro školení apod.)
- Nástupní příjem 35 - 40 000,-Kč/měsíc netto
- Stravné vypláceno v €
- Prémie, mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy

Požiadavky: chuť pracovať, vzdelanie minimálne SOU, zaslať životopis na náš e-mail: [email protected] alebo [email protected] Bližšie informácie na tel. čísle 0905 864 299

Zamestnanecké výhody, benefity

Prémie, mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy

Informácie o výberovom konaní

zaslať životopis na náš e-mail [email protected] IBA vážny záujemcovia !!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

zamestnávateľ

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro, elektrikár, elektrotechnik,

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

samostatnosť, ochota pracovať na turnusy, komunikatívnosť, zúčastňovať sa školení

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Ponúkame práce pre mužov, ženy a páry v Českej republike, Rakúsku, Nemecku. Spoločnosť je zamerená na logistické služby, zváračské práce, zámočnícke práce, práce v strojárstve, automobilový priemysel, elektrotechnický priemysel, vodiči VZV......

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3787010  Megjelentetés dátuma: 16.12.2019  Alapbér (bruttó): 35 000 Kč/mesiac