Asistent/ka obchodného oddelenia

Kloepfel Services s.r.o.

Miesto práce
Šipová 57/1, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o vypracovanie zmlúv (štandardne), príprava podkladov na obchodné rokovania
o zasielanie a sledovanie zásielok
o priamy kontakt so zákazníkmi, vyhľadávanie nových zákazníkov
o udržanie kontaktov s potenciálnymi zákazníkmi
o interné vykazovanie, reporty pre vedenie spoločnosti
o prieskum trhu
o aktívna podpora obchodného oddelenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- výborné komunikačné zručnosti
- výborná znalosť nemeckého jazyka a anglického jazyka
- flexibilita
- dobrá znalosť MS Office
- zmysel pre zodpovednosť
- samostatný a spoľahlivý spôsob práce

Sme tím, ktorý je pripravený myslieť vo veľkom, konať rýchlo, prinášať nadšenie a spoločne víťaziť. Tieto základné hodnoty stelesňujú našu rozmanitú a širokú kultúru a pomáhajú nám napĺňať naše poslanie. Za posledných 14 rokov sa naša spoločnosť vypracovala na lídra v oblasti outsourcingu podnikových procesov, najmä v oblasti prevádzky a strategického obstarávania. Ako člen francúzskej skupiny EPSA s viac ako 3 000 zamestnancami po celom svete sme vedúcou európskou skupinou spoločností v oblasti služieb verejného obstarávania. Medzi našich zákazníkov patria popredné stredné a veľké spoločnosti v širokom spektre priemyselných odvetví.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3302189  Megjelentetés dátuma: 12.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou