Stolár, výroba drevených foriem

KLOCOK Poprad s.r.o.

Miesto práce
Dubina 705, Hranovnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacvariabilné zložky mzdy (max. 200€) / podľa výkonu a prístupu k práci / bližšie info o variabilnej zložke mzdy na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rezanie preglejky na formátovacej píle.
Zhotovenie formy z narezaných preglejok pomocou skrutiek do dreva.
Príprava formy na odliatie betónu: tmelenie spojov, nanesenie odformovacieho prostriedku.
Úpravy jestvujúcich foriem na iné rozmery alebo iný tvar.
V menšom rozsahu aj iné práce pri výrobe a balení betónových výrobkov podľa príkazov nadriadeného.

Práca v stabilnej, dynamickej a rozvíjajúcej sa spoločnosti. (30 rokov na trhu)
Zaujímavé variabilné zložky mzdy, podľa výkonu a prístupu k práci.
Stravné lístky hradené 4€
Možnosť zaučenia sa a stať sa špecialistom so zmluvou na dobu neurčitú.
Kompletné zaškolenie.
Práca na jednu zmenu. (7:00-15.30)

Kontaktujte nás mailom, posielajte životopis v slovenskom jazyku , môžte aj motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické , stolár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Štúdiom v odbore stolár.
Prax je vítaná.
Vyžaduje sa flexibilita a univerzálnosť.
Ochota pracovať.
Dobré analytické schopnosti.
Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí
a požiadavkách.
Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení
zadaných úloh.
Tímová spolupráca.
Zodpovedný prístup a spoľahlivosť.
Manuálna zručnosť.
Dochvíľnosť.
Dobré pracovné návyky.
Dobrý zdravotný stav.
Kreativita a produktivita.

KLOCOK Poprad, s.r.o. je od roku 1995 kompetentným slovenským výrobcom prefabrikátov z architektonického betónu. Ide o náročnú , netradičnú , ručnú výrobu unikátnych betónových výrobkov pre skrášlenie vonkajšieho prostredia.
Naše typické výrobky sú určené pre ulicu a záhradu.
Spoločnosť má v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti a dobrú pozíciu na domácom i zahraničnom trhu.
Hľadáme preto pracovníkov ktorým ponúkame zaujímavé uplatnenie v neopakujúcich sa činnostiach, kde výsledkom je jedinečný výrobok z betónu.
Výsledky našej práce si môžete pozrieť na našom FB - KLOCOK Poprad , s.r.o. alebo Instagrame @klocok_custom_made_concrete

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3937931  Megjelentetés dátuma: 17.1.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac