Vodič VZV vo výrobe / Robotník vo výrobe

KLOCOK Poprad s.r.o.

Miesto práce
Hranovnica
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 400 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 900€ + variabilné zložky mzdy po skúšobnej dobe, zaučení a dosiahnutia spokojnosti na oboch stranách - 1000€ v čistom v priemere

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia s bremenami vo výrobnej hale a vo vonkajšom areály spoločnosti pomocou vysokozdvižného vozíka.
Manipulácia s výrobkami v hale a vo vonkajšom areály spoločnosti pomocou vysokozdvižného vozíka.
Ručná manipulácia s bremenami v hale a vo vonkajšom areály spoločnosti.
Ručná manipulácia s výrobkami v hale a na vonkajšej skládke výrobkov.
Balenie výrobkov.
Skladanie , rozoberanie a príprava foriem na odlievanie betónových prefabrikátov.
Iné práce nariadené majstrom.

- Práca v stabilnej, dynamickej a rozvíjajúcej sa spoločnosti - zamestnávame ľudí už 30 rokov.
- Zaujímavé variabilné zložky mzdy.
- Po skúšobnej dobe a spokojnosti oboch strán - čistá mzda 1000€ v priemere.
- Stravné lístky hradené 5,85€ / 1x pracovný deň
- Možný kariérny rast.
- Možnosť stať sa expedientom so zmluvou na dobu neurčitú.
- Kompletné zaškolenie.
- Práca na jednu zmenu.
- Pracovná doba od 7:00 - 15:30
- Obedňajšia prestávka v čase od 11:30 - 12:00

Kontaktovaný budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky uvedené v inzeráte.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické , stavebné , strojnícke

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

vodič VZV , robotník vo výrobe , robotník v stavebníctve

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Preukaz na riadenie vysokozdvižných vozíkov
výhodou, skúsenosť s prácou na VZV je výhodou.
- Preukaz na riadenie kolesových nakladačov UNC výhodou, skúsenosti s prácou na UNC je výhodou.
- Preukaz viazača bremien je výhodou.
- Prax , pracovné skúsenosti vo výrobe sú výhodou.
- Schopnosť prispoôsobiť sa práci v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení
zadaných úloh
- Tímová spolupráca
- Sme malá firma, vyžaduje sa flexibilita a univerzálnosť
- Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
- Manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
- Dochvíľnosť
- Dobré pracovné návyky

KLOCOK Poprad, s.r.o. je od roku 1995 kompetentným slovenským výrobcom prefabrikátov z architektonického betónu. Ide o náročnú , netradičnú , ručnú výrobu unikátnych betónových výrobkov pre skrášlenie vonkajšieho prostredia.
Naše typické výrobky sú určené pre ulicu a záhradu.
Spoločnosť má v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti a dobrú pozíciu na domácom i zahraničnom trhu.
Hľadáme preto pracovníkov ktorým ponúkame zaujímavé uplatnenie v neopakujúcich sa činnostiach, kde výsledkom je jedinečný výrobok z betónu.
Výsledky našej práce si môžete pozrieť na našom FB - KLOCOK Poprad , s.r.o. alebo Instagrame @klocok_custom_made_concrete

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2208858  Megjelentetés dátuma: 21.2.2024  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac