Špecialista pre sociálne siete v Klocher magazíne

Klocher s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhovanie kampaní na sociálnych sieťach
Kompletná správa sociálnych sietí internetového magazínu
Návrh a tvorba grafických podkladov
Nákup reklamného priestoru na sociálnych sieťach
Komunikácia s fanúšikmi
Vyhodnocovanie kampaní a prezentácia výsledkov

Práca v dynamickej firme s mladým kolektívom
Priestor pre samostatné myslenie a rozvoj
Perspektíva profesionálneho rozvoja a kariérneho rastu

Životopisy zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, média, žurnalistika

Vodičský preukaz

B

- odborné znalosti o Facebook, Instagram
- skúsenosti s manažovaním sociálnych sietí
- analytické myslenie

KLOCHER je lifestylový online magazín. Redakciu magazínu tvorí tím mladých a kreatívnych ľudí, ktorí dokázali v rozmedzí niekoľkých rokov svojim obsahom osloviť niekoľko milionov ľudí na slovensku a česku.
ID: 3646051  Megjelentetés dátuma: 16.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 - 1 000 EUR/mesiac