Technický pracovník prípravy výroby

KLIMATECH s. r. o.

Miesto práce
Vajanského 58, Piešťany
Termín nástupu
Ihneď
800 EUR/ mesiac + prémiová zložka závislá na odbornosti vykonávaných prác a výkone do 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technologická príprava výroby (plány pre plazmový páliaci stroj - sw CAM DUCT)
- tvorba výkresovej dokumentácie
- spracovanie podkladov pre kalkulácie
- spolupráca pri dodržiavaní BOZP vo výrobe
- spolupráca pri plánovaní a vykonávaní údržby

Žiadosti s krátkym profesným životopisom zasielať na e-mail: [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna znalosť AutoCad, znalosť Solid Works alebo Invertor vítaná
- schopnosť prichádzať s novými nápadmi
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
- dobrá znalosť balíka MS Office
- znalosť tvorby plánov pre plazmový páliaci stroj výhodou (využívanie CAM DUCT)
- spoľahlivosť
- flexibilita

Spoločnosť KLIMATECH, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami v oblasti TZB so špecializáciou na vzduchotechniku a klimatizáciu. Od svojho vzniku úspešne vyvíja činnosť v oblasti vzduchotechniky a systémov chladenia, klimatizácie, tepelných čerpadiel, merania a regulácie, kovovýroby a spracovania plechov a filtračných systémov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3621278  Megjelentetés dátuma: 14.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR/ mesiac + prémiová zložka závislá na odbornosti vykonávaných prác a výkone do 300 EUR