Technický kolega/chladiar na predajňu a do skladu

Klimamarket s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do officu a do skladu. Kolegu, ktorý
- poskytne technické poradenstvo klientovi na predajni,
- bude mat prehlaď o sklade a skladových zásobách,
- pohotovo zabalí paletu,
- vykomunikuje dopravu s prepravnými spoločnosťami,
- nebojí sa komunikovať aj so zahraničnými dodávateľmi a partnermi.
Práca je rôznorodá, pracovný deň nie je vopred nalinajkovaný.
Prichádzať s novými nápadmi a vylepšeniami je viac ako vítané, Tvoj názor nás zaujíma.

- Zaujímavé finančné ohodnotenie + samozrejmosťou sú gastrolístky
- Parkovacie miesto
- Pevná pracovná doba
- Notebook + mobilný telefón
- Technické školenie u nás aj v zahraničí
- Možnosť jazykových kurzov

Naša spoločnosť je veľkoobchod pre chladiarov, teda máme široký sortiment od bežných klimatizácií, cez inštalačný materiál, kompresory, výmenníky a náradie. Ak v tom aj nemáš prehľad, nevadí, zaškolíme Ťa. Pôsobíme na slovenskom, maďarskom, rakúskom, poľskom a českom trhu. Máme ambíciu stále rásť a prinášať moderné riešenia pre našich partnerov, usilovne pracujeme aj na digitalizácií skladu a zautomatizovaniu celého systému objednávok. Nudiť sa nebudeš.
Sme mladí kolektív, radi pijeme čaj/kávu a milujeme obedy.
Sklad aj kancelárie máme v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technicke zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

chladiar, predajca, praca v sklade

Počet rokov praxe

1

- Angličtina – tu ju naozaj budeš potrebovať, nemusíš byť native speaker, minimálne základy a komunikácia zo začiatku iba mailom by Ti nemala robiť problém
- Maďarčina - veľkou výhodou
- Technické prostredie, chladenie a klimatizácia Ti nie sú úplne cudzie
- Precíznosť – budeš musieť dodržiavať termíny, ak zabudneš, môže nastať problém
- Tímový hráč – občas sa stane, že treba potiahnuť za kolegu, to isté môžeš čakať aj Ty od druhých
- Skúsenosť so skladom, s komunikáciou s partnermi/zákazníkmi je vítaná
- Počítač – mal by si vedieť ovládať PC, excel budeš potrebovať

Veľkoobchodná firma s medzinárodnou účasťou v oblasti chladiarenstva a kurenarstva
ID: 3937096  Megjelentetés dátuma: 13.7.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac