Špecialista/-ka back office

Klikpojisteni.cz, s.r.o. - organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Termín nástupu
28.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 € mesačně

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás čaká:
• Telefonický a emailový kontakt s klientmi – vybavovanie otázok od klientov
• Komunikácia s poisťovňami - hlásenie zmien na poistných zmluvách, zasielanie
dokladov od klientov,
• Kontrola návrhov poistných zmlúv
• Zapisovanie údajov o klientovi do internej databázy.
• Práca s firemným informačným systémom
• Spolupráca s predajným oddelením
• Tlačenie a príprava dokumentov na zasielanie pre klientov

Čo Vám môžeme ponúknuť:
• Príležitosť sa podielať na zlepšovaní procesov a možnosť uplatniť svoje nápady
• Zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, moderné pracovné prostredie
• Práca v menšom priateľskom kolektíve
• Možnosť zdokonalenie sa v komunikačných schopnostiach
• Dôkladne zaškolenie a podpora pri adaptácií
• Občerstvenie na pracovisku

Spoločnosť Klikpojisteni.cz si počas siedmych rokoch vybudovala silmné postavenie na českom trhu. Dôkazom tohto tvrdenia sú spokojní zákazníci. Recenzie hovoria za všetko – stačí sa pozrieť na facebookovské stránky Klik.cz.

Vďaka našemu úspechu v Čechách sme sa rozrástli o novú pobočku v Bratislave, pre ktorú hľadáme nového kolegu na pozíciu Špecialista / Špecialistka zákazníckej starostlivosti, ktorý/á by nám pomohla s administratívou a starostlivosťou o našich klientov.

Pokiaľ hľadáte prácu v oblasti starostlivosti o zákazníkov alebo v administratíve a chcete pracovať v priateľskom kolektívu, je práve ten správny čas, nám zaslať Váš životopis.
Firma Klikpojisteni.cz sa zaoberá sprostredkovaním poistenia auta a domova. Svojím klientom ponúka, čo možno najnižšie ceny, spoľahlivé produkty a kvalitný zákaznícky servis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké vedomosti a schopnosti by ste mali mať:
• stredoškolské vzdelanie
• Pro klientsky prístup
• Prax na podobnej pozícií veľkou výhodou, nie ale podmienkou
• Skúsenosti v poisťovníctve – výhodou
• Výborné komunikačné schopnosti
• Samostatnosť, rýchlosť, flexibilita
• Užívateľská znalosť práce na PC

Spoločnosť Klikpojisteni.cz, s.r.o. pôsobí v Českej republike viac ako 10 rokov. Za ten čas si získala silné a stabilné zázemie na českom trhu v oblasti sprostredkovania poistenia prostredníctvom online porovnania.
Táto úspešná spoločnosť sa pred niekoľkými rokmi rozhodla expandovať aj na slovenský trh. Stále rastie a buduje na Slovensku svoj tím špičkových operátorov call centra.
Spolu so spoločnosťou Netfinancie.sk patrí do veľkej medzinárodnej finančnej skupiny Netrisk Group, ktorá má popredné postavenie nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj v Maďarsku, Rakúsku a Litve.
ID: 3576190  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 € mesačně